Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonvásárlás előtti dilemma...

Petyafejer kérdése:

Telefonvásárlás előtti dilemma. Note 4 Vagy Mate 8 Ki melyiket választaná és MIÉRT?

Figyelt kérdés

2016. febr. 19. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Mindkettonek van elonye is hatranya is. Csak te tudod eldonteni.

2016. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

amugy a Note 4 egy kicsit regi, android 5 fut rajta max.

a Mate mar gyarilag android 6-al jon ki.

2016. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mate8 jobb szerintem

A note 4 egy évvel korábbi modell, meg ugye a huawei a mate7-et is jól összerakta, szóval szerintem megéri megvenni.

2016. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. A Mate 8at vettem meg. Imádom :) Xperia S után felüdülés :D
2016. febr. 20. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A felüdülés majd az lesz mikor egy szép nap megunod az android hibáit és végre veszel egy iPhonet. Csak akkor fogod felfedezni az igazi telót.
2016. febr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utána meg ha az iphone hülyeségeit is megunta vesz egy Lumiát, majd ha azt is akkor kivágja az egészet a xarba, és vesz egy nokiát mi?

Hagyjuk már ezt... Egyes iphone használók úgy gondolják, hogy az egy felsőbb kategória mint a droid. Ez egy hülyeség... Egy ideig igaz volt, de mára már az android is hozza azt a színvonalat mint az IOS, stabilitásban és funkcionalitásban is.

Minden rendszernek vannak hibái. Az androidnak is van, de az IOS-nek is.

Nekem sem kellene androidon kívül semmi más, pedig nem vagyok az a laikus aki semmit nem ért hozzá... (nem azt mondom, hogy nagyon értek hozzá, de hülye sem vagyok).

Nem fikázni kell a másikét.....

Kedves kérdező! Szerintem nagyon jó döntést hoztál :)

2016. febr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!