Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri majd...

Szerintetek megéri majd SGS6-ról SGS7-re váltani?

Figyelt kérdés
Most mutatták be pàr napja a Galaxy S7-et, ti mit gondoltok róla? Én személy szerint sokkal nagyobb változásra számítottam...
2016. febr. 23. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem éri meg majd SGS6-ról SGS7-re váltani.
2016. febr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érzem a szarkazmust... Mindegy megy a zöld pacsi...
2016. febr. 23. 13:01
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Konkrétan még nem lehet tudni, majd kiderül. A kamera képminősége nem tudom, hogy milyen lesz, felbontása viszont kisebb, 16 helyett csak 12 MP, és a processzora kérdéses, hogy az S7-ben lévő 2 változat közül melyik hogy viszonyul majd sebességben az S6-éhoz képest, majd meglátjuk. Előnye viszont, hogy nagyobb a ramja (4 GB) és az akksija (3000 mAh), és persze még nem ismert az ára, mennyi lesz a különbözet az S6-hoz képest.
2016. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valószínüleg valamivel 300k alatt... Eleinte... igazad van, még nem lehet tudni :) Köszönöm az előtted szólóval ellentétben értelmes választ!
2016. febr. 23. 13:55
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem éri meg. Megmondom őszintén, többet vártam az s6 után.

Összességében ami előnye van )ahogy írták is előttem) a 4GB RAM meg a nagyobb akku. A RAM a touchWiz-nek mindenképpen kell, a nagyobb üzemidő is ráfért. Szerintem hiába a nagy teljesítménynövekedés, a mindennapos programok használatában ez nem hiszem, hogy érződni fog, csak a nagyon hardverigényes appoknál.

A kamerát még semmilyen független embernek nem nyílt lehetősége élesben tesztelni, szóval nem tudni, hogy mennyivel lett jobb. Nyílván az unpacked-en csak a jó tulajdonságokról szól a dolog, ez természetes, hogy minden kép úgy van beállítva, hogy szép legyen meg 0 zaj meg minden, de ki tudja, hogy egy véletlenszerű szituációban, kevés fény mellett milyen képet lő?...Érted (az enyémmel is voltam már olyan helyzetben, hogy az istennek nem találta a fókuszt stb..)

A gear VR az s6-tal is kompatibilis, ahogy ez a most bejelentett kis VR kamera is (gear 360 azt hiszem). (nekem nagyon tetszik, de előre félek az árától, nem élem bele magam)

Szóval összességében minden téren fejlődött valamennyit, azt, hogy pontosan mennyit, majd idővel megtudjuk. Szerintem inkább a jövő évi modellre lesz érdemes cserélni, bár ki tudja. Én a 4K-t várom már nagyon. :D

2016. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen... :D
2016. febr. 23. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!