Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem értek az okostelefonokhoz....

Nem értek az okostelefonokhoz. Honnan tudom, hogy ha elkezdek rajta internetezni, akkor az internet a feltöltött pénzt fogyasztja vagy wifiről jön?

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy mi van bekapcsolva a telefonon. Ha csak a wifit kapcsolod be, akkor azt használja, ha a mobilnetet, akkor azt. Azt, hogyha mindkettő be van kapcsolva mi történik, más fogja neked megválaszolni, mert ebben nincs kellő tapasztalatom. De az adathasználat menüben biztosan kijelzi, hogy épp milyen hálózaton vagy.
2016. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elég ha tudom, hogy ki lehet választani.
2016. febr. 25. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem jellemzően mindkettő be van kapcsolva mindig. Ha van olyan Wifi, amire már kapcsolódtam valaha, akkor alapvetően azt használja a kettő közül.
2016. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez azért nem jó nekem, mert ha időközben elmegy a wifi, ami itt gyakran elmegy, akkor én nem veszem észre, hogy fogy a pénz.
2016. febr. 26. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!