Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen népszerű az iPhone?

Miért ilyen népszerű az iPhone?

Figyelt kérdés
Olyan érdekes, hogy mindenki iPhone 6-al szaladgál.
2016. febr. 25. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Mert egy igényes, megbízható telefon.
2016. febr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
55%

azért mert ez jelzi, hogy te hova tartozol


elvégre ha van egy iphoneod akkor már a menők közé

2016. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Mert nagy a hype.
2016. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
47%
Meg a tinédzserek körében ciki sajnos, ha nem iPhone-al rohangálsz. :/ Nagyon sokan megveszik ezeket a drága telefonokat, és fészbukozásra, fényképezésre (idétlen nevén: szelfizésre) használják. Valóban megbízható telefonok, de sokan nem használják ki a telefon adottságait, csak hogy ott legyen a hátlapon az alma jel.
2016. febr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem tartozhat az akinek az van. Csak azt hiheti. Csak néha annyit nem értek, hogy honnan van rá pénzük ezeknek a kis suttyóknak.
2016. febr. 25. 19:09
 6/11 anonim válasza:
41%
Nagyon egyszerű a válasz. Az anyuci/apuci pici fia/lánya megbukik félévkor, év végén és kap egy ájfont mert hát méé ne...ha év végén is megbukik akkor jogsira is kap pénzt, veszik neki a kocsit is. Legtöbbször a gyerek diktál otthon... főleg ha ilyen elkényeztetett emberke, bármit kiejt a pici száján, már hullik is az ölébe. Tipikus gazdagok, a felfogásukkal együtt. Tisztelet a kivételnek, mert azért van olyan aki megdolgozik érte.
2016. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az iPhone jó telefon, nekem 4S van, és 3,5 év után is rendben működik, aksit kellett csak cserélni benne. A szoftvereket frissítik rendszeresen, a hardvere meg nem romlik el, és alkalmazások is vannak rá elég jók. Normálisan szinkronizál stb. Az igaz, hogy drága eléggé, de végül is sokat tud.
2016. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hogy honnan van rá pénzük, az az ő dolguk. Irigykedni nem szép dolog.
2016. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

A jellemtelen, intelligencia szempontjából meglehetősen instabil alapokon álló kis tizenéves p**csák, illetve p*cs*k a "csapatszellemet" követve mennek a többi 100 meg 100 birka után, akiknél már láttak ilyet, hát akkor nekik is kell. Túlzott mértékben befolyásolhatóak, önálló akarattal kevéssé rendelkeznek, ezért azt utánozzák, akire felnéznek. Például, amikor egy gyerek felnéz a másikra azért, mert neki 340 lájkja van az F-betűs közösségi oldalon...


...Magyarország Jobban Teljesít!

2016. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De az tényleg igaz, hogy jó. Nekem egy 3Gs-em volt. Nagyon szerettem és 3 év után megváltam tőle. Csak én azt furcsálom, hogy ilyen felkapott telefon lett és mindenkinek ilyen van.
2016. febr. 25. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!