Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony M4 Aqua 8 GB van valakine...

Sony M4 Aqua 8 GB van valakinek? Jó telefon, megéri venni?

Figyelt kérdés
Nem tudták megmondani a boltban, Nano sim-es vagy Micro Sim-es?
2016. febr. 25. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jó vétel nem éri meg főleg a 8 gb-os verzió mert kb bekapcsolás után elfogy a hely és szinte semmit nem tudsz rá telepíteni azon kívül meg hardverileg sem nagy szám.
2016. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nano SIM-es készülék. Iszonyatosan drága (a nagy átlaghoz képest), ennek ellenére iszonyatosan gyenge a hangszóró és a kamera, valamint a RAM nagyon kevés. Hardveres tekintetben azért elég jó, viszont nagyon sok bosszantó apróság van, ami jelentősen ront a felhasználhatóságon.


A Lenovotól, az OnePlus-tól vagy a Huawei-től sokkal jobb készülékeket kapnál ugyanebben az árkategóriában.

2016. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy pl. Huawei-ről nem jókat hallottam. P8 Lite-tal szemezek, az 16 Gb-os de nem jókat hallottam róla.


Ez 80.000 Ft., messze olcsóbb mint egy Apple, amit annyira nem is szívesen vennék.


Most akkor műszakilag ez lehet egy jó vétel?


Androidos telefonnál szerintem a 8 Gb nem olyan rossz, nem tudom miért kell ilyeneket írni. Pár appot lehet rá telepíteni, egyébként 16-os vagy 32-es jobb volna.


Rossz döntés lenne ezt a Sony-t megvenni?

2016. febr. 25. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem huawei mate 7 van ismerőseimnek is van pl p8 p8 lite.

Én sem akartam huaweit venni hanem valami sonyt, de nem bántam meg, jó telefonok és a minőségükkel sincs semmi baj ismerőseim is meg vannak vele elégedve, én pl annyira hogy a következő telóm is huawei lesz.

2016. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor lehet Huawei-t mégis lehet venni?


Ezek szerint készüléke válogatja. Akad egy-két hibás darab.

2016. febr. 25. 20:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden márkánál előfordul hibás darab.
2016. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Huawei Ascend P7 van nekem, 10 hónapja vettem, azóta mindennap több órán keresztül használom, és semmi baja. Azelőtt is jókat hallottam a Huawei-ről, és a személyes tapasztalat abszolút meggyőzött, hogy jól döntöttem.

Az M4 Aqua-nak 2 fő gyári hibája van: a kamerája sok helyen eléggé homályos képeket csinál, a tárhelye pedig nem mindig használható ki rendesen. Gyárilag úgy van sajnos mrgcsinálva, hogy nem lehet közvetlenül a memóriakártyára menteni semmit, hanem először a telefon saját memóriájába kell, és onnét lehet csak áthelyezni. Namármost a rendszer és egyéb gyári alkalmazások iszonyú sok helyet foglalnak, a 8 GB-ból mindössze 1.39 szabad, ez pedig például nagyobb filmeknek kicsi.

Szóval egyetértek az előző válaszolókkal, inkább a Huawei P8 Lite sokkal jobb, az M4 Aqua tökéletes alternatívája, annyi csak a különbség, hogy ilyen tárhelyes megkötés nincs, a processzora sokkal gyorsabb, a kamerája pedig sokkal szebb képeket csinál.

2016. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!