Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Iphonet venni?

Megéri Iphonet venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy iphonet 6s-t . Megéri? 4 évet kitart? Pár oldalon láttam, hogy meg vannak elégedve, de még érdekelne más véleménye is. Olyant is hallottam, hogy nem éri meg, mivel drágább, mint az androidos telefonok és 1 év után mehet a kukába. Mivel jobb, mint az eddigi Iphoneok?

2016. márc. 2. 19:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2016. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Várj vele 4 évet és tudni fogod hogy megérte volna vagy sem.
2016. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Azakikivancsiegycsaj válasza:
31%
Egyik ismerosomnek Iphone-ja van,és már vagy..nem is tudom kb. 3 éve használja. Szóval ezügyben nem mondom azt,hogy nem bírja sokáig,csak nagyon kell rá vigyázni! Viszont az úgynevezett IOS rendszer vagy micsodában az a rossz,hogy nem android ezáltal nem érhető el rajta olyan sok dolog mint ami androidon. Meg ami el is érhető,az nagyvalószínűséggel(ritkán van az,hogy nem) fizetőa. Nekem röviden( :D :"D ) ez lenne a véleményem
2016. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Szirty ***** válasza:
89%
Divat/luxus cikket akkor "éri meg" venni ha kereskedő vagy, sokat veszel és el tudod adni haszonnal.
2016. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
a kedves 3-as válaszolonak üzenve, sokkal több a progi ios-re mint androidra, csak mind fizetos
2016. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
54%
Megéri! Én sokkal jobban szeretem a rendszerét mint anno az Androidosnak. Szerintem könnyebb rajta eligazodni, meg valahogy szerethetőbb. De ezt csak akkor fogod igazán érteni ha már használod
2016. márc. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
5. ! A harmadik is azt írta amit te.
2016. márc. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szirty. Mióta luxus egy 100-200 e ft-os telefon? Mert most kinéztem az ablakon és a parkolóban sorban állnak a több millás kocsik. (Lakótelepen)
2016. márc. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha nem úgy kell rá összekuporgatnod a pénzt, akkor igen, megéri. De ha számodra ez egy nagyon nagy kiadás, akkor nem.

Nekem 6S-em van, nagyon szeretem, nem cserélném másra jelenleg, de azt el kell ismerni, hogy igencsak túlárazott, szóval csak akkor éri meg megvenned, ha tényleg van rá pénzed, különben lehet, hogy később sajnálnád, hogy 100 ezerrel olcsóbban is vehettél volna hasonló, vagy akár jobb tudású (pl. LG G4) telefont.

Viszont az tény, hogy egy iOS-sal nagyobb valószínűséggel húzod ki 4 évig, mint egy androiddal. (bár a stock android állítólag jó)

2016. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Most olvasom a hozzászólásokat, hát a harmadik nagyon mulatságos. :DD


"az iOS-ban az a rossz, hogy nem android" -> nanebassz :D


Az pedig nem igaz, hogy kevés rá az ingyenes alkalmazás. Ami meg fizetős, az általában androidon is fizetős. Jó, előfordul az is, hogy egy alkalmazás iOS-ra fizetős, androidra meg ingyenes, de én eddig kevés ilyennel találkoztam...

2016. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!