Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen lassú a telefonom?

Miért ilyen lassú a telefonom?

Figyelt kérdés

Sony Xperia M telefonom van, és 2013.12.21-én vettem.

Olyan lassú, hogy amikor Subway Surf játékot játszok, akkor egyszer úgy befagy, hogy 5mp-ig nem válaszolt semmit.

A telefonomon telepítve van még a 360 Security, állandóan gyorsítom a telefont, de nem nagyon változik.


Szerintem 2 lehetséges probléma van:

- Olyan régi, hogy kezd rossz lenni a telefon processzora, memóriája... Stb.

- A mostani appoknak túl sok a rendszerigényük, és a telefon nem bírja elvinni.


Mit csináljak vele? Lehet hogy rossz a 360 Security? Új telefon vásárlását ne írjátok.


Mindenki válaszát köszönöm. :)


2016. márc. 2. 21:26
 1/5 anonim válasza:
48%

Az egy rakás sz@r a 360 Security!!!

Távolítsd el, és telepítsd helyette az All-in-One Toolbox alkalmazást!

HUAWEI MediaPad T1 8.0 PRO tabletemen és SONY Xperia E4 telómon is ez az alkalmazás van, és végzi a dolgát, ahogy azt kell, ráadásul FIGYELMEZTET, ha tisztítani kell a memóriát!

Erősen ajánlom ezt az alkalmazást, és cseppet sem lassul be sem a telefonom, sem a tabletem! :)

Mégegyszer mondom, All-in-One Toolbox!!!

Ezt telepítsd! :)

A 360 Security-t meg töröld a francba!

2016. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
48%

Ja, itt a link, innen szedd le! :)


[link]

2016. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Remélem, tudtam segíteni? :)
2016. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen telefonom van,nálam teljesen rendben van.Csinálj egy Hard Reset-tet,utána próbáld meg az alkalmazás menüpontnál lévő felesleges alkalmazások adatait(fölig a Google féle alkalmazások)kitörölni,illetve letiltani a nemszükséges szolgáltatásokat,ezzel több helyed is lesz meg gyorsabb is lesz.Amúgy nem gyenge se a CPU,se a GPU ahhoz a felbontáshoz,nálam villámgyors,az ilyen programokat meg felejtsd el.
2016. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*tisztítóprogramokat.
2016. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!