Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények a sony z3+-ról?

Vélemények a sony z3+-ról?

Figyelt kérdés
Jó telefon, érdemes megvenni?

2016. márc. 3. 10:05
1 2
 1/11 Wadmalac ***** válasza:

Hát, szerintem az LG G4 jobb. Én legalábbis hosszú vacillálásA 808-as hatmagos procija kicsit gyengébb, de legalább nem lehet rajta tojást sütni. A kamerája is jobb a G4-nek. Méghozzá mindkét kamerája.

Hát igen, a G4 nem vízálló. Ezért esett nehezemre a váltás a Z-m után. De nem bántam meg.

Ha kicsit több pénzt rászánsz, nézd meg az LG V10-et.

2016. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Wadmalac ***** válasza:

Bocs, kimaradt:

Én legalábbis hosszú vacillálás után amellett döntöttem.

2016. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a sony túlzottan melegszik?
2016. márc. 3. 10:36
 4/11 anonim válasza:
Nekem z3 compact van másfél éve. Maximálisan elégedett vagyok vele.
2016. márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Jöhetnek még tapasztalatok.

2016. márc. 3. 11:27
 6/11 Wadmalac ***** válasza:

"Tehát akkor a sony túlzottan melegszik?"

Adódhat olyan helyzet, amikor igen. Konkrétan a 810-es procival ez a baj. De egyáltalán nem biztos, hogy ez egy átlag felhasználónál bármikor tényleg gondot jelentene.

Egy barátomnak a sima Z3 van, neki full-hd videófelvétel 2-3 perc után mindig lekapcsol, túlmelegedésre hivatkozva.

2016. márc. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a z3+ jó vétel. A kamerája jobb mint az LG g4 é szerintem. Szerintem nagyon szép képeket készít. (nekem is ilyen van)
2016. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A sony maradt. Miután wadmalac, pontosítottál, hogy csak nagyobb igénybevételnél melegszik, plusz többiek is írtátok, hogy jó vétel, amellett döntöttem. Végülis csak lightosan használom a telefont úgyis. Hírolvasás, Kis mindigtv, kapcsolattartás, na meg zenehallgatás. Emiatt pedig igen vonzó volt a sztereó hang. Pluszban ami nagyon mellette szólt nekem, a jó üzemidő. Legalábbis tesztben nagyon dicsérték. Ja, utolsó válaszoló! Valóban annyira jól bírja az aksija?
2016. márc. 4. 06:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem az is bírja.. Átlag használat mellett olyan 2 napot kibír...
2016. márc. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Wadmalac ***** válasza:

Hát akkuban a G4 nem fényeskedik, legalábbis az én használatomnál. Estére az éjjeli töltésből 20-30% szokott maradni.

Végül is nem sok a különbség a két teló közt, a Z3+ sem megbánós választás.

De kamera terén a Sony tutira elmarad. Főként az esti, éjjeli felvételeknél, figyelembe véve azt is, hogy a G4 manuális beállításai sokkal nagyobb játékteret adnak.


De mondom, én is hosszan szenvedtem a döntésen és ha a Z3 lett volna a vége, biztosan azt sem bánnám.

2016. márc. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!