Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6S-re nem tudok feltenn...

Iphone 6S-re nem tudok feltenni zenét. Miért?

Figyelt kérdés
Új 6S, legújabb itunes. Néztem tutorialt a youtubon, zenék benne vannak az itunesben, fogod, áthúzod a telefon ikonjára, és kész. Nekem nem történik semmi. Nem engedi az ikonba belarakni. Olyan, mintha le lenne tiltva a zene áthelyezés a telefonra. Érzékeli a telefont, de nem enged semmit rátenni. Van valakinek ötlete mit lehetne csinálni vele? Köszi!
2016. márc. 3. 23:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy most feldugtam a másik iphoneomat, és arra tudtam feltenni zenét. Másképp is nézett ki a zene menüpontja. 6Snél nem dobott fel olyan opciókat, mint a régi telómnál.
2016. márc. 3. 23:25
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

Pedig ez a legjobb telefon, prémium minőségű. Biztosan te csinálsz valamit rosszul. Androidos telefont csak rákötöd adatkábellel a gépedre, és már másolhatsz is rá, amit szeretnél, külön program se kell.

De biztosan egyetértesz velem abban, hogy az Androidos telefonok rosszak, mert nincs rajtuk alma logó. Ha kimegyek az utcára, nem azt fogják nézni mások, hogy nehezen másolok zenéket a telefonomra, hanem azt, hogy milyen a márkája. És egy mobiltelefonnál ez a lényeg.

2016. márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mondjuk ezzel nem segítettél túl sokat :)
2016. márc. 3. 23:49
 4/10 anonim válasza:
50%

Csinalj a gepeden egy kulon mappat amibe belerakodnakiket ra akarsz tenni a telodra zeneket.


Majd keress olyat h mappa hozzaadasa konyvtarhoz az itunesban, es szinkronizald.


En mindig igy szoktam es jo szokott lenni


Igaz, az elejen nekem is fel kellett fedeznem.


Ez a egy teljesen mas szoftwer, mi hozza vagyunk szokva a windowshoz....de nem rosszabb ez :)

2016. márc. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Két iphoneom van, a régire tudok feltenni zenét, az újra nem. Ugyanazzal az itunessel ugyanazzal a módszerrel. Szóval minden bizonnyal valamilyen beállítási hiba van a 6S-en, ezt keresem. Csak nem tudom mit kéne beállítani. Hátha valaki járt ugyanígy, és tudja.
2016. márc. 3. 23:56
 6/10 anonim ***** válasza:
[link] bar ez angolul van nem tul nehez szoveg
2016. márc. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen problémám volt...

Az én laptopomról nem lehet egyik telefonomra sem áthúzni...

Anyukám laptopja viszont simán engedi.

Most 6S-em van nekem is,ezelőtt 5 volt,azzal ugyanez volt a para.

Próbáld újra telepíteni az iTunes-t,hátha úgy jobb lesz.:)

2016. márc. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

"mondjuk ezzel nem segítettél túl sokat :)"

Igaz. Amit javasolnék neked, az a következő: ha már megvettél egy 200 ezer forintos mobiltelefont, akkor inkább az Applet, vagy azt a (hivatalos viszonteladó) üzletet keresd fel a problémáddal, ahonnan vetted. Miért? Mert ha már a sokadik felhasználó panaszkodik ugyanarra, ami eljut a hivatalos supporthoz is, előbb-utóbb megunják, és ténylegesen kijavítják a hibát.

De ha a Gyakorikérdések népétől kérsz segítséget, akkor az Apple sose fogja megtudni, hogy mire mennyi panasz érkezik, és továbbra is rásózzák az emberekre a félkész dolgokat, aranyáron, mindenféle hibajavítás nélkül.

2016. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 6s-em van, nálam tökéletesen működik, igaz kellett egy kis idő mire rájöttem :D (androidom volt előtte). Én nem húzok rá semmit a telefon ikonra, egyszerűen csak bedobálom a zenéket az iTunes zene mappájába, majd rádugom a telefont a gépre, és a zenéknél rámegyek, hogy Szinkronizálás....és már kész is ;) Próbáld meg te is így.
2016. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8-as! A problémát már megoldottam, de a teló 300 volt, nem 200!


Újratelepítettem a telót, és így már működik.

2016. márc. 5. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!