Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek egy iPhone-nál inkább...

Nektek egy iPhone-nál inkább a teljesítmény vagy a tárhely fontosabb?

Figyelt kérdés
Értem arra, hogy mondjuk egy 64GBos 6-ot vagy egy 16GB-os 6S-t részesítetek előnyben?
2016. márc. 4. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Nekem 64gigás 6S van. Nem vettem volna helyette semmiképpen sem 16gigásat, sem sima 6-osat.


Ha muszáj lenne választanom, akkor talán a 64 gigás 6-osat választanám, mert szerintem a 16GB nagyon-nagyon kevés. Legalábbis nekem.

A live photos, 3D touch, 4K videófelvétel meg szerintem nem olyan borzasztóan fontos dolgok.. Én ezek közül csak a 3D touch-t használom, de azt is csak ritkán. Engem a 6-osban a kamerája zavarna legjobban.

2016. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az Iphone-nál nekem az a fontos, hogy tudjak vele telefonálni, SMS-t küldeni, és kész.


Régi Iphone-om van (3G), de van itthon a családban annál újabb modell is.


Már gondolkodtam azon, hogy majd idővel veszek egy új modellt, de végül is nem sok értelmét látom lecserélni a 3G-t. Maximum gamelni meg netezni kéne egy új Iphone, de azt meg tudok a másik telefonomon is. Majd meglátjuk, hogy lesz, és hogy mire kell, ha mégis veszek egy újat, és annak értelmében döntök.

2016. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
huuu...hát nehéz kérdés :D nekem mindkettő egyformán fontos. Ezért is vettem 64 Gb-os 6s Plust :D
2016. márc. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Uhh, hát nekem is mind a kettő nagyon fontos... De ha választani kellene, akkor inkább a kisebb tárhely, és a nagyobb teljesítmény. :)
2016. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!