Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jailbreak-es iPhone-al müködik...

Jailbreak-es iPhone-al müködik az Apple Music anélkul hogy bérletet kelljen fizetni?

Figyelt kérdés

www.apple.com/music/


havi pár euróért bármilyen zenét lehet hallgatni.

a jalbreakes apple music meg tudja kerulni a berlet fizetést?

Nem a 3 hónapos trial módra gondolok természetesen.



2016. márc. 4. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet megkerülni.

De nem is értelek.... Havi nehány euró hazavág amikor egy több száz eurós telefonod van?

2016. márc. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A telót használtan vettem 50 Euróért és rögtön beleszerettem annyi minden szuper dolgot lehet vele csinálni. Feliratkoztam az apple musicre, hallgattam is 3 honapig de lejárt az ingyenesség, gondoltam meg lehet hekkelni.


Akkor mi az a jailbreak ha nem jó erre? Mi értelme van?

2016. márc. 6. 10:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Warezolj mást, ne online szolgáltatást, azt elég nehéz.


A jailbreak jó lehet azoknak, akik:


- sajnálják egy-egy programért azt a párszáz Ft-ot (szánalmas)

- android-os fícsöröket szeretnének használni az iPhone-on (de akkor miért nem használ Android-ot?)

- szeretnek veszélyesen élni :-)

2016. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BTzone509 ***** válasza:
Vagy ha iphone-ra szeretne deployolni anelkul hogy apple developer licenset vegyen. De adhocolni is lehet de jailbreakel sok kapu megnyilik. Foleg ha a sajat appjaidat tervezed utolso valaszolonak szantam.
2017. ápr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!