Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánljátok a Samsung Galaxy...

Ajánljátok a Samsung Galaxy Grand Prime okostelefont?

Figyelt kérdés

LG G2 mini-m van jelenleg, már egy éve megvan és szeretnék a váltani. A Samsung Galaxy Grand Prime nagyon megtetszett. Célszerű lenne váltani, vagy jobb az Lg?

IPHONE-OS VÁLASZOKAT NEM KÉREK! :)


2016. márc. 6. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

"IPHONE-OS VÁLASZOKAT NEM KÉREK! :)" - Kegyetlenül becsüllek. ;)


Szóval: Őszintén mondom Neked, hogy szerintem a Samsung Galaxy Grand Prime nem hoz olyan egetrengetően nagy innovációt a G2 Minihez képest, ami indokolná a váltást. Személyes tapasztalatom is van, található ilyen telefon a környezetemben, nem légből kapott dolgok alapján mondom ezt Neked. Szerintem még bőven jó egy LG G2 Mini.


Megkérdezhetem, hogy mennyi pénzt szánsz az új telefonra? Ha mindenképpen szeretnél váltani, akkor szívesen ajánlok valami ütősebb cuccot. ;)

2016. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Visszalépés volna a Grand Prime, nem érdemes cserélni, sokkal rosszabb a kijelzője

2016. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Első kommentelő 60000 Forintnál, avagy 200 Euronál többet nem szeretnék rászánni :)
2016. márc. 6. 22:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az összes Galaxy közül az ACE4 vált be. Volt előtte Mini2, Trend Micro, de eddig ez a legjobb, másfél éves.
2016. márc. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!