Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minden galaxy ace4-nél előjön...

Minden galaxy ace4-nél előjön ez a probléma 1 évesen?

Figyelt kérdés
Nem érkezik be a hívás az ace4-re. a hívó félnek sípszó (kikapcsolt állapot) jelentkezik. Majd jó pár óra múlva megjelenik a ace4-ben, hogy 5-6 órával ezelőtt x h nem fogadott hívása volt. Visszavittem a t-mobil boltba, kicserélték benne a sim-kártyát, és ezzel el van intézve. szervízbe egyáltalán nem is akarták elküldeni a boltból. nem jault meg a sim kártya cserével.

2016. márc. 7. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem jelentkezik.
2016. márc. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem ez a SIM kártya problémája volt, azért cserélték szó nélkül, és azért nem akarták szervizbe küldeni a telefont.
2016. márc. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vidd el márkaszervízbe, ott biztos segítenek majd.
2016. márc. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. visszavisszük a tmobil boltba és megmondjuk, hogy nem a sim kártya csere volt a gont. azzal, h kicserélték, nem szünt meg a probléma. küldjék föl szervízbe a tmobil bolt.
2016. márc. 7. 15:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Na odáig jutottam, hogy a márkaszervíz is visszaküldte a telót-mondván, hogy hibátlan a teló, semmi baja. szoftvert cseréltek benne. Használjuk 1-2 napja és megint nem jött be hívás, megint 10 nem fogadott hívás volt. Most ismét szervízbe küldtem a telót. Kicserélik vajon, vagy hány szervíz után adnak ki cserekészülék papírt?
2016. márc. 25. 14:25
 6/6 A kérdező kommentje:
nos ott tartok a 16-17 hónapos telóval, hogy a szervíz már 3-szor visszaküldte-mondván, hogy hibátlan a telefon.. más kiutat nem láttam nincs értelme szervízbe küldeni 4-szerre is, eladtam. lehet, hogy másnál nem rendetlenkedik a teló majd.
2016. júl. 16. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!