Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak akkor hallom a másik...

Csak akkor hallom a másik felet amikor beszélek a telefonomon, ha kihangosítóra teszem, ha ne akkor semmit sem hallok, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem állítottam át semmit rajta, viszont mostanában nagyon gyorsan lemerül,2 naponta töltöm, ez valószínű az akkumulátora miatt van, de nem tudom van-e összefüggés. Csak mintha azóta csinálná ezt is.


Egyébként Sony Ericsson Xperia mini telefonom van.



2016. márc. 12. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert talán elromlott a felső (beszéd) hangszóró?

Mivel ha kihangosítod, akkor a (azt hiszem ott van) hátlapon lévő hangszóróból hallod a hangot.

2016. márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a hangszóró vagy tönkre ment vagy kontakt hibás.
2016. márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én már szedtem szét Sony-t ilyen hiba miatt. Az érintkezőt megtakarítottam, megpiszkáltam és azóta jó.
2016. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor inkább rábízom a barátomra,hogy megnézze,remélem, hogy úgy meg lehet javítani,ahogy te csináltad.
2016. márc. 12. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!