Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül melyiket lenne...

Ezek közül melyiket lenne érdemes megvásárolnom?

Figyelt kérdés
Több okostelefont is kinéztem: Huawei P8 Lite, Lenovo Vibe P1m, Samsung Galaxy J5, Sony Xperia M4 Aqua és Microsoft Lumia 650. Most egy Lumia 535-öm van, de leszeretném cserélni. Ami nekem lényeges, hogy a szoftvere ne akadozzon, elég sokat szoktam használni napközben, jegyzetelek vele, email-ek, közzöségi oldalak, naptár, utazásoknál gps. Ezáltal fontos lenne az is, hogy egy nap ne kelljen ötször töltenem, hanem azért bírja és legyen neki elég ha néha külső akksira tudom tenni. Illetve persze a kamera ami számít, meg hogy sok programot szoktam tárolni. Androidos téren nem vagyok valami tapasztalt, évek óta WP-om van, ezért is kérek segítséget. Árkategóriában feljebb nem szeretnék menni, ha butaságokat írtam elnézést, nem vagyok nagy telefon guru a segítséget pedig előre is köszönöm. :)

2016. márc. 13. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
"szoftvere ne akadozzon" akkor az androidok kilőve, főleg ebben az árkategóriában. Én mindenképpen Windows phonet vennék.
2016. márc. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

1#


Látszik, hogy te sem értesz itt semmihez...

Kapásból az M4 aqua nem akadozik...


Én a sonyt ajánlom, mert a kérdező igényeinek szerintem megfelel, csak a kamera az ami nem az igazi.

2016. márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az túlzás, hogy nem értek itt semmihez. Azért túl vagyok egy-két dolgon. 😂 De ha annyira szeretitek szivatni magatokat, felőlem.
2016. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!