Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket érdemes megvásárolnom?

Melyiket érdemes megvásárolnom?

Figyelt kérdés

Elétek teszek néhány notebookot. Szeretném kikérni a hozzáértők véleményét, hogy melyiket érdemesebb inkább megvásárolnom, ha a legújabb számítógépes játékokat is kívánom rajta futtatni (pl.: a majdani GTA5).

Szeretném kérni a laptopok:

- romlásának idejét (mondjuk az acer hamarább romlik mint a lenovo pl)

- biztos akkumulátor-élettartamot

- játékra alkalmasságot és hogy kb mennyi ideig lesz arra alkalmas

- érdemes megvenni az árhoz képest

- meg amit még kitaláltok.


Szívesen fogadok ajánlatokat is. Számomra fontos az esztétika, úgyhogy fehér notebookokat célzok meg.


Íme a notebookok, amiket kinéztem (számomra a lenovo jött be eddig, de lehet, hogy tévedek):


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2014. nov. 2. 14:23
 1/5 Szőrös Béka ***** válasza:

Nem vagyok nagy gamer, de szerintem ezeken egyiken sem fog tisztességesen futni a GTA5. Mondom szerintem, de ezt majd más megerősíti vagy cáfolja.

A külsejét leszámítva, nekem nem jön be a Lenovo.

Mennyit szánsz laptopra max?

2014. nov. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Max 250e Ft (részletre)
2014. nov. 2. 14:34
 3/5 Szőrös Béka ***** válasza:

Hááát határeset :)

Nekem Msi van, nézted már azokat?

2014. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

laptopot játékra?....na neee

250-ből olyan gamer asztalit lehet rittyenteni, hogy na! de laptopba? A Gamer gépek erős nagy fogyasztású alkatrészekkel rendelkeznek: (100W proci, 150W videokártya), mikor fog egy laptopba ilyen teljesítményű proci és vga bekerülni?

2014. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És a PC-t hogyan viszem vonaton, ha megyek vhova? Nem vagyok sűrűn otthon, de ha máshol vagyok gyakori a szabadidőm. Szóval? Marad a laptop.

Biztos nem véletlen van 250e Ft-os ára. Sok ismerősömnek van laptopja amit játékra használ ugyan ilyen indokok miatt.

Szóval a 250e Ft-os laptop nem lehet ugyan olyan mint egy 100e Ft-os, nyilván jobb, jobb abban, hogy elvigye a játékokat, stb...

2014. nov. 2. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!