Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Lg g flex 2 miért ilyen...

Az Lg g flex 2 miért ilyen "olcsó"?

Figyelt kérdés
Nem mintha zavarna. Mobiltelefon vásárlás előtt állok és rengeteg telefont hasonlítottam össze hardveres téren. Az Lg g flex 2 kitűnik a többi közül ugyanis míg a tavalyi hasonlóan erős csúcsgépek 100-130 ezer huf között mozognak, addig ez a készülék 75 ezer. Esetleg nem vettem észre valamit, vagy van neki valami súlyos hibája ami eltemeti az egész készüléket? Vagy talán ennyire nem megy a hajlított kijelző? Túl nagy a col? Szívesen fogadnék személyes beszámolót egy belakott rendszerről. Előre is köszönök minden választ.

#okostelefon #LG G Flex 2 #lg vélemények #lg g flex 2 miért olcsó
2016. márc. 13. 21:45
 1/2 anonim válasza:
A G Flex 2 kialakításával mindenképpen egy figyelemfelkeltő, nem hétköznapi telefon. Nem tudom, miért mehetett le így az ára, viszont megemlítenék 1-2 valós hátrányt, amiről jobb, ha az ember tud egy telefonberuházás előtt. A G Flex 2-ben a Snapdragon 810-es processzor kezdeti stádiumában került bele, ami nagyon szép és gyors - egészen addig, amíg fel nem melegszik. Amellett, hogy kicsit kellemetlen, nagyban leviszi a hatásfokát. A másik: A hátuljára mindenképp kell valami tok, bár az LG kialakította ezt a "self healing" mechanizmust, ami az emberi kéz hőjének hatására "begyógyítja" a kisebb karcolásokat, a mélyebbek megmaradnak, és elég csúnyán néznek ki a tükröződő hátlapon.
2016. márc. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1.Jól leírtad.

Még annyit fűznék hozzá hogy olvasd el a tesztet.Ott melegedett rendesen a telefon és laggol-t is.Én nem venném meg.

2016. márc. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!