Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Én hülye elfelejtettem a...

Én hülye elfelejtettem a telefon jelszóját én már jó párszor próbálkoztam de nem jártam sikerrel?

Figyelt kérdés
egy Nokia Lumia 625 készülékhez kellene

2016. márc. 14. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Androidon nálam az volt, ha sokszor elrontottam, akkor kérte, ezt a playstore-os accountot, email+jelszo, és utána még lehetett változtatni, windowsphoneon nem tudok,hogy ez hogy működik.
2016. márc. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szirty ***** válasza:
88%
Az a baj ezzel az "elfelejtettem a jelszót" kérdéssel, hogy aki telefont talál vagy lop, ugyanezt a kérdést teszi fel...
2016. márc. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ha feltudnám oldani a telót akkor van fényképem a gallériában és annyit tudok hogy 2,3,7,8 szám van benne arra emlékszek
2016. márc. 14. 11:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és még megvan minden jótálási jegy mikor vásároltam es minden szervíz pappír és a szervízben megtudják nézni hogy mikor volt utáljára
2016. márc. 14. 14:16
 5/5 anonim ***** válasza:
hány számjegy? volt benne betű? esetleg mikor változtattad meg? volt valami rendszere? pl. 01234 esetleg olyan számsor amit már használtál valahol pl. lottó
2016. márc. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!