Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit esznek ennyire az Iphone...

Mit esznek ennyire az Iphone 6 (S) -on?

Figyelt kérdés

Karácsonyra leptem meg magam egy új készülékkel.

Sokat dillemáztam,hogy Samsung S6 vagy Iphone 6 legyen.

(Sok kérdés foglalkozik ezzel a témával,hogy melyik a jobb ahogy olvastam)

Szóval végül a Samsung mellett döntöttem mert mindig is Samsungom volt és sokkal jobb belső adatokkal rendelkezett..(Jobb kamera,több ram,több mag stb..)

Tökéletesen meg vagyok vele elégedve nem ez a gond.

Elgondolkoztam rajta,hogy váltok majd egy S7-re és akkor láttam az Iphone modelleket..(6-6S)

Azt vettem észre az S6-6S összehasonlításnál,hogy a Samsung Ex csúcsmodelle sokkal jobb belső adatokkal rendelkezik,nagyobb kijelzővel,nagyobb aksival (tudom,hogy a kettő össze függ,de így is jobb egy 5.1-es kijelzőhöz egy 2500-as aksi mint egy 4.7-eshez egy 1800-as)

Lényegre is térek ezután a kis regény után,hogy nem értem miért kerül többe? (gondolom többek közt a nevet kell megfizetni,de ennyire ?)..hogy mivel tud többet vagy miért látom minden 3-ember kezébe ha ilyen drága..?

Mert el gondolkodtam,hogy talán egy Iphone 6S-re váltanék csak,hogy mivel tud többet vagy miért drágább ennyivel ?

Gyengébb belső adatokkal talán többet tud vagy miért ?



2016. márc. 14. 15:27
 1/5 anonim válasza:
0%

Szia!

Véleményem szerint sem samsung, sem iphone.

Iphone-t többnyire az vesz, akinek az, hogy 2 magos processzor semmit nem mond, csak az van az ismerősének is, és így legalább elmondhatja magáról, hogy ő tartozik valahova, és most már valaki.(pedig senki) Olyan ez, mint a dohányzás.

Ha engem kérdezel, sem samsung, sem iphone, sokkal inkább sony, xiaomi (igen!!), huawei felső kategóriája (p8), vagy lenovo.

Az iphone 2 jó tulajdonsága a kijelzője, és a kamerája, semmi más. Egyébként a kamera sony abban is.

2016. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Ha tökéletesen meg vagy vele elégedve, akkor mégis miért gondolkodsz már három hónap után a váltáson? :D
2016. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

iphont az vesz aki menőzni akar, mer juj de drága, meg hát ez iphon, és nekem van, és ez a 6s és juj.

a 6s+ ELVILEG már jobb… na nekem8, nem kell iphon

2016. márc. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

nem értem, ha valaki meg van elégedve egy telefonnal, amit használ, akkor mi a fenének törődik azzal, hogy mások miért nem azt használják, vagy miért használnak ájfónt.

ez meg nettó hülyeség, hogy aki iphone-t vesz az csak menőzni akar meg valahová tartozni....nekem spec. azért van ájfónom, mert nekem az jó és pl. ha menőzésre kéne, nem olyan hátlapot kattintanék rá csakazértis, ami eltakarja az almát :)

2016. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Az a legviccesebb, amikor az almánál ki van vágva a tok :D
2016. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!