Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Átvertek? (tobbi lent)

Átvertek? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Zarlatos lett a note 4 kijelzoje viz miatt. Elvittem egy ismeros szervizebe aki feketen csinalta meg.van garancia ra de nem adta ide, azt mondta ha gond van vigyem. Este eszrevettem hogy az S toll nem fog ra, masnap a baratnom notejan megneztem es neki jo volt. A touch wiz sem világít...:) 40 ezerért csinalta meg. kérdeztem azt mondta gyári kijelzo, a touchwiznek pedig nincs a cserehez koze pedig a led is alig vilagit.Nekem ez nagyon kellemetlen mit csinaljak? Nyilvan a legjobb lenne ha visszaadna a penzt de errol almodhatok hisz ugyis kimagyarazza..

2016. márc. 18. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha már egy Note4 van a birtokodban, igényes megbízható és szervizbe vihetnéd! Magadnak csináltad a problémát. Ahol vetted oda menj, garanciapapírral együtt. Ha nem adta vissza, addig verd az ajtót még nem adja vissza. Feljelentheted, de sajnos az ő pártján áll a dolog! Gondolom egy papír sincs arról hogy odavitted.
2016. márc. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a baj hogy megbízhatónak mondták..rendeltem a telefont. A másik meg hogy az indikátor beszinezodott tehat ingyen garancialappal sem csinalnak meg. Elvileg a touchwiznek tenyleg nincs koze a kijelzo cserehez, lehet a viz miatt ment tonkre...de ez az S toll nagyon zavar.
2016. márc. 18. 09:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a magyar valóság. Meg lehet oldani okosba mindent, de ha ezt az utat választod, ne is várj el európai szintű szolgáltatást. Emberünk nem fog venni neked egy új kijelzőt saját zsebből, mert semmi nem kötelezi rá, és valsz többet bukna rajta, mint amit egy hét alatt keres feketézéssel.


Az én ismerős szervizesem amúgy 40-45 környékén vállal el Note 4 kijelzőcserét utcáról bejött ügyfélnek, de ázott telefonra nem ad garit. Akármit csinálsz, víz maradhat a telefonban, és dolgozhat hetekig-hónapokig. Ha nem csak a kijelződ kapott belőle, hanem az alaplap is, akkor akármi akármikor meghalhat rajta. Ha ismerősöd ezt nem mondta el neked, akkor bizony átvert.

2016. márc. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kitisztitotta az alaplapot. vallalt erre a kijelzore garanciat egyebkent,de a toll miatt arra gondolok hogy kinai kijelzot rakott bele...pedig ugyanolyan mint volt tenyleg gyarinak nez ki semmi baj nincs vele
2016. márc. 18. 09:59
 5/6 A kérdező kommentje:
es tenyleg ismeros, nem idegen
2016. márc. 18. 10:00
 6/6 A kérdező kommentje:
ja es mondta hogy nem volt veszes a korrozio amugysem a tisztítás elott sem
2016. márc. 18. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!