Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használsz valamilyen tokot a...

Használsz valamilyen tokot a telódra?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor milyet? Ha nem akkor miért nem?

2016. márc. 20. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Használok. Szilikon tokokat. Több félét és színűt mert szép dizájnt kölcsönöz a telefonomnak és megvédi a házat, body-t mindentől.
2016. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én régen használtam színes/mintás szilikon tokokat, aztán az új telefonomhoz kaptam egy szürke bőrtokot, és azóta azt használom, úgy vélem, sokkal jobban véd, mint a szilikon tokok :) De azokat is megtartottam, mindegyik valami emlék, nekem legalábbis. Illetve szeretem a mintákat rajtuk! :D
2016. márc. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többet is. Általában műanyag tokot, néha szilikont.
2016. márc. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bőr tok van rajta mióta megvettem.
2016. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Régen szilikon tokom volt,de volt,hogy levettem róla a tokot és alatta tiszta por volt,pedig feszült rá...

Most az új telómhoz lenyithatós műbőr tok van,mert az igazi bőrben nem volt olyan szín amit szerettem volna..

Páromé eredeti bőr és nem sokban különbözik egyik a másiktól,igaz neki jó volt a fekete tok én meg színeset akartam..

Netről rendeltem házhoz szállítással és sokkal olcsóbbra jött ki mintha boltban vettem volna,mert ott ku.va drágák!!!

2016. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!