Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Használsz valamilyen elektromo...

Használsz valamilyen elektromos közlekedési eszközt? (Pl. Elektromos robogó, e-bike azaz elektromos kerékpár, elektromos roller, elektromos autó vagy bármi hasonló) Mik a tapasztalataid vele?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy akik elektromos közlekedési eszközöket használnak, azok mennyire elégedettek ezekkel. Bármilyen hasznos tanácsot is megköszönnék ezen eszközök tapasztalt használóitól.

2013. jún. 7. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Villamost.
2013. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Van egy elektromos robogóm, 25 ezerért vettem át egy ismerőstől. Annyi hogy akkut kellett benne cserélni, de azt egy jó autóvillamossági ismerősöm kicserélte benne szakszerűen, olyan akkut tett bele amit az elektromos tolószékekben használnak, vagy olyan kis robogó félébe amin az idősek és mozgássérültek közlekednek. Az nagyobb teljesítményű és minőségibb is.

Igazából nincs vele baj, a rugókat is lecseréltem egy benzines robogóból tettem át mert az tartósabb és az ülésen húztam újra a kárpitot.

A kaszni része is majd le lesz festve, idővel.

Nagyon jól megy melóba járok vele mert az városon belül van 5 km az oda út, olcsóbb is kb 200 Ft egy töltés az egész éjjel megy rajta, plusz van benne pót 12 voltos aksi amivel még 20 percet lehet vele menni, és egyébként arról megy a rádió meg a világítás.

Igaz hogy kellett vele buherálni de már vagy 6 éves a jószág és tényleg jó áron vettem át ismerősömtől. És persze ami a főlényeg hogy közel 40-50 km-ert tudok menni vele 1 töltéssel és képes vagyok belőle kihúzni az 55 km/h sebességet is egyenes úton, ami ezeknél ritka.

Van egy elektromos rollerem is azt lomtalanításon szedtem össze motor csere mindenképp és újra kell vezetékelni, de azt majd az unokahúgom kapja meg ha már nagyobb lesz.

Ha kisebb vásárlásra indulok innen 2 km-re a lidl-be akkor is ezt használom az ülés alá befér néhány kisebb dolog még, plusz hátul van csomagtároló doboz oda is lehet pakolni. Városon kívül csak akkor használom ha nem sietek és inkább amolyan motor túrára megyek, ehhez nem kell jogsi B kategóriásom van az igaz de benzines robogót nem akarok azért venni. Nekem ez bőven megteszi így városon belül. Ha hosszabb útra megyek akár itt akár máshol akkor már autót használok mert az gyorsabb.

2013. jún. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az elektromos roller milyen súlyú és kb. mire képes?
2013. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Trolit
2013. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Használok elektromos rollert, amely hordozható autóban, vonaton, buszon is (E-twow GT), nagyon elégedett vagyok vele. Jó időben a városon belül szinte mindenhová elvisz a kb. 32 km-es hatótávjával, a javítása nem kifejezetten olcsó de jó minőségű eszköz. Van lengéscsillapítása és nem lehet defektt kapni vele, mert tömör gumi kerekei vannak. 13 kg. kb. Elektromos autó témában bizonytalan vagyok, nem tudom felmérni a tartósságot és a szervizelési lehetőségeket illetve költségeket.
márc. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
E cigi számít?
márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
2024 van, csak elektromos közlekedédi eszközöket használok. A pöfékelést meghagyom az alsóbb rétegeknek, ott szokás az ilyesmi.
márc. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es: Légy oly kedves tisztelettel megnyilvánulni mások irányában!
márc. 9. 09:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Metrót.
ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kiemelted 11 év után😱🙈
ápr. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!