Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Sony Xperia C4...

Segítség! Sony Xperia C4 telefonom 5.1-re való frissítés telepítése közben meghalt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy volt, hogy jött ma reggel frissítés a telefonomra, és le is töltöttem. Rákattintottam, hogy telepítés és el is kezdte. Egyszer csak arra vagyok figyelmes, hogy már nagyon régen nem kapcsolt ki/be a telefon. Bekapcsoltam, és azt írja hogy HIBA ( egy Android jel alatt ).


Kérlek segítsetek! Mit kell ilyenkor csinálni?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. márc. 21. 15:03
 1/4 A kérdező kommentje:
2016. márc. 21. 15:17
 2/4 Lájsz ***** válasza:

A telefont újra kell telepítened a Sony PC Companion programmal. Az interneten sok helyen megtalálod a leírást hozzá,néhány szóban azért összefoglalnám.

Töltsd le a már említett Sony PC Companion nevű programot,majd telepítsd fel. Katt a support zone opcióra,majd kiválasztod hogy telefon frissítése,azután telefon javítása,majd vagy 10 oldalnyi pipálgatás után eljutsz oda hogy kiválaszthatod a telefonod tipusát. Ha ez megvan mutatni fogja hogy kell a géphez csatlakoztatnod,majd lefrissíti szépen magától,és kész. Nincs semmi probléma ezek után,csak a legújabb szoftver a telefonodon. Ha esetleg elakadnál,jelezd és segítek.

2016. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez most nekem is hasznos volt!Köszi a segítséget!
2016. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lájsz ***** válasza:
Nagyon szívesen! :)
2016. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!