Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A tabletem tárhelye ketté van...

A tabletem tárhelye ketté van partícionálva, hogyan rakjam össze?

Figyelt kérdés
A tabletem tárhelye ketté van szedve, 1gb az alkalmazásoknak, 4,6gb pedig az egyéb médiafájloknak. Valaki tudja hogyan kell ezeket összerakni, mert egy 1,5gb-os játék nem fér el rajta. Előre is köszönöm a válaszokat

2016. márc. 24. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
formázással.... gépnél
2016. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gépem csak a 4,6gb-ps részét érzékeli, azt megformáztam, de maradt ugyanúgy
2016. márc. 24. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:
na várj, a maradék a belső. azt nem fogod piszkálni, ha te most aza alap elosztásról beszélsz..
2016. márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
Működő rendszer alatt nem fogod ezt megcsinálni. Vagy letöltöd a ROM ot, megpatcheled ésa módosítottat flsheled a tabletre, vagy ha MTK-s a készülék, akkor le lehet tölteni egy appot, amivel át lehet partícionálni. Utána mindenképpen kell egy full wipe, hogy azzal a beállítással induljon (természetesen a root és a custom recovery alapfeltétel).
2016. márc. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!