Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telót vásárolnék max...

Új telót vásárolnék max 50ezer költségvetésből. Részemről a lényeg, hogy hívni, netezni tudjak és minél tovább bírja az aksi. Ismerőst kérdezve a lenti ötletet kaptam 59-ért, de ha van más javaslat kíváncsi lennék (? )

Figyelt kérdés
[link]
2016. márc. 26. 08:22
 1/6 anonim válasza:
2016. márc. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
módosítanám az árfekvést: 30-50ezer között
2016. márc. 26. 09:02
 3/6 anonim válasza:
Sonyxperia E3. Én is így választottam, még anno másfél éve akkor még 50 volt, de már biztos lejeb ment. Nagyon jó telefon legalább is nekem bevállt, sok hasznos dolgot tud, na meg Direkt beépített aksis, mert walkman telefon így elég sokáig bírja, folyamatos használat mellett is
2016. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Huawei P8 Lite tényleg az egyik legjobb, vagy még Honor 4C, Xiaomi Redmi Note 2, vagy Meizu m2
2016. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az e3 4 gb-os, és régi., meg ne vedd
2016. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kedves utolsó. Nem az volt a kérdés, Melyik a legfullosabb Telefon, olvasd el égegyszer: "Részemről a lényeg, hogy hívni, netezni tudjak és minél tovább bírja az aksi"
2016. márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!