Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a Sony XPERIA...

Nem kapcsol be a Sony XPERIA M2 telefonom. Mi a baj vele?

Figyelt kérdés
Az van hogy vissza szerettem volna tenni egy régebbi android rendszer a flashtool programmal..amikor kész lettem vele elkezdtem bekapcsolni a telefonom elkezd tölni bejön a logo,cég neve stb...és utána ilyen lila csíkok mozognak és ott egyből megáll a telefonom és csak tölt...mit tudok vele tenni?

2016. márc. 31. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen lila csíkok.?? Az a baj.
2016. márc. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lila csíkok nagyon rosszat jelentenek. Próbáld visszatenni az aktuális rendszert
2016. márc. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:

Hangerő fel gombbal Pc-re dugva kigyullad a zöld LED?


Elég sok oka lehet a téglának. Én arra tippelek, hogy a régebbi tom, amit fenyomtál, másik kernellel futott, te meg az újabb kenrelére húztál rá egy régebbi romot. Nem jóbarátok.


Ha meg kernelt is próbáltál cserélni zárt bootloaderen...hát akkor ez előre megfontolt öngyilkosság volt.


Telepítsd a Sony Update Service-t a gépedre és azzal javító módban húzd vissza az aktuális legfrissebb romot. Ha mázlid van és a flash mód még kapcsol, sikerül.

És ha igen, akkor tanácsolom, hogy bővebb ismeretek nélkül NE állj neki a mókolásnak.


A downgrade sem sokkal kevésbé kockázatos játék, mint a főzött rommal való bűvészkedés, ha nem "biztos kézzel" történik.

2016. márc. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Matta Elemer ***** válasza:
Hello nekem van m2 ö az a gond a sonyi android felülete màs mint a gogle gyári androidja java cc nyelven van kodolva arm tetnologia a szotvert csak ugy lehet le venni hogy 5.1.1 et le törlöd de akkor csak a 4.4.4 et tudod fel teni mert m2 az neked lte és azt ismeri csak a kodolás érted de nem a play áruházrol kell rotolni hanem a sonyi update pogramrol akor jo lesz
2016. ápr. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!