Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnék mobiltelefont vásárolni használtan. Sokféle telefont megnéztem már, de nem tudok dönteni.

Ár kategóriában előreláthatólag 50 000 Ft ami addigra biztosan összegyűlik. Szerintetek milyen gyártótól milyen típust vegyek?



2016. márc. 31. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

1:ne vegyél használtan ha nem ismered az illetőt

2: Ne vásárolj online

3:ne vegyél Windows Phone t

2016. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mindenképpen személyesen akarom megnézni a telefont és igyekszem olyat keresni amin még van garancia.

Köszi a választ :D

2016. márc. 31. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért újakat és nagyon jó telefonokat kapsz. csak szét kell nézned a kínai oldalakon. Én is vettem ennyiért. Sőt már régebben tabletet is. Nagyon szuper készülékek. Csak hát nem szabad leragadni a hazai piacon és a hazai árakon.!!!
2016. márc. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs mit.engem vertek már át nem tudom miert ragaszkodsz a hasznalthoz... De te tudod. Próbálj meg kicsit tobbet összegyűjteni es egy iphone 5c talan vagy sima 5. Am ha nincs többes akkor android közt is korul lehet nezni de az ios a legjobb( nem "penzes gyerek"vagyok akinek iphone volt meg csak a kezébe hanem mindet ismerem.

Android előny: Sok alkalmazás, bele tudsz nyúlni a telefonodba(foleg ha rootolod), konnyen kezelhető.

Hátrányai:ilyen arkategoriaban rossz felbontás, egybido utan fagyogatni kezd.

WP elony: Többnyire szep kijelző,gyonyoru op rendszer(szerintem) hátrányok: Nem tudsz kicsit se belenyulni, keves alkalmazás, nincs rajta rendes yt, insta(kinek mi a hatrany)

Iphone elony: Sose fagy vagy szaggat, legjobb op rendszer, sok alkalmazás.

Hátrányok: Sok alkalazas penzes, hátlapja csak csavarhúzóval leszedheto, draga keszulekek

2016. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Látom az alapokkal tisztaban vagy, de nem árt, vásárlás elött megnézni a teszteket és a felhasználói visszajelzéseket.

Készüléket viszont most nem tudok ajánlani, mivel amiket most meghirdetnek, azok lehet, hogy egy pár héten belül, már elfogy, mivel azokból nem szoktak készletezni.

Egy oldalt tudok ajánlani:

[link] - viszont itt is nem árt az óvatosság, de azért nem a csalók melegágya.

2016. márc. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ennyiért a Redmi 3-at vennék újonnan,használtan és csak megbízhatótól és csak személyesen ahol ki lehet próbálni.Androidost érdemes ennyiért venni,olyan ami megkapja az MM-et.

Használtan talán ez:

[link]

2016. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) Az Iphone ellen talán csak az szól, hogy nem vagyok egy téglaphone típus, de a mostani telefonom is 4" és legalább egy 4,5-ös jobb lenne. Sony Z2-t néztem, az M4 Aquat, vagy Samsung Galaxy A3-A5. A vásárlásról meg annyit, hogy GSM boltba fogok először szétnézni és ha ott nem lesz, csak akkor fogok a netes oldalon szétnézni.
2016. márc. 31. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!