Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom frissíteni a telefon...

Nem tudom frissíteni a telefonom mert be telt a tárhely, pedig még van rajta egy csomó hely! Mit tegyek? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Alcatel one touch pop c5-öm van és az a baj hogy nem tudom semelyik alkalmazásomat frissíteni mert azt írja hogy betelt a tárhely pedig sok hely van rajta mert memória kártyám is van.

2016. ápr. 1. 09:47
 1/7 anonim válasza:
Ilyen már nekem is volt.Én újratelepítettem a telefonom,visszatöltöttem rá az azelőtti alkalmazásokat és mára már tökéletes.
2016. ápr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
próbáltam azt csinálni hogy kitöröltem egy két alkalmazást amit nem használtam hátha így felszabadul egy kis hely de nem történt semmi. Attól félek mi van ha letörlök mindent de nem tudok rá semmit vissza tenni. Előfordulhat?
2016. ápr. 1. 10:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem csodalkozom hogy nincs hely.

[link]


4GB belso tarral es 512MB rammal es a legalso kategoriaba tartozik, szerencse hogy egyaltalan mukodik.


A kerdesedre: az SD memoria kartya semmit nem szamit a frissitesnel, csak az a lenyeg mennyi a sajat tarja es az mennyire van tele.

2016. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi de nem kértem jellemzést a telefonomról hogy milyen szar
2016. ápr. 1. 12:20
 5/7 A kérdező kommentje:
kérlek segítsen valaki.
2016. ápr. 1. 12:35
 6/7 Matta Elemer ***** válasza:
Hello szerintem a telefon nem fogja engendi mert szabadon legalàbb 300 mb nak kell leni a telefon tàrhejen a gyorsitotárnak ha nincs akkor el se fog indulni az android egy gyári be álitás mondok és csak alapokat tegyél a telora pl face lite messenger crome ez elég a memoria kártyára sd re pedig irok játékokat ezeket rá tudod másolni sd re : fast récing .zombi evil zombi road killer és még vannak de elöte olvasd el az adatokat mielött le tőltőd egy tisztito pogram is van ez a legjobb ez fog neked segiteni abba bisztos vagyok : al ine one tolibox ezz kell rá
2016. ápr. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!!
2016. ápr. 2. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!