Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace Style vagy...

Samsung Galaxy Ace Style vagy Lumia 630 a jobb?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 4. 14:24
 1/6 porsche911gt3 válasza:

ha nem akarsz rajtuk jászani csak telefonálni akkor mindkettő de szerintem a lumia szebb képet csinál

és gyorsabb is

2016. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 T. Sanyi válasza:

Inkább az androidos. Mert applikációk, alkalmazás szempontjából sokkal jobb mint a windowsphone rendszer.

- Saját káromon tapasztaltam

2016. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Erique01 válasza:
Nekem Nokia lumia 635 van és szerintem sokkal jobb mint az androidos sz*rok nem tud anyi mindent de nem fog tönkremeni 1 honap után . Nekem már 4 éves és még egyszer sem fagyott le.
2016. okt. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp Samsung! A windows phone csak pár évezreddel van lemaradva az androidhoz képest.... :D
2016. okt. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 porsche911gt3 válasza:
Dßtudom en is hogy az android jobb de ijen tidasu telefonon az android roszabbil futna es a jagekok is a windows fon pedig sokkal jobban van ootinalizalva es a nokianak szrbb kameraja van es most mar azinte minden jatek van windows os telefonra pont hogy az android van lemaradva a windows on meg van xbox aruhaz is en nekem is androidom van de az enyemnek nagyobb tudasa van es nem laggol de a regin amin ek kb ilyen tudaasa volt nagyonfos de a tesomnak is lumiaja van igaz hogy 640 de amijennek le van irva a proceszor sebeseg meg a ram egy jatek se akad rajta szep kijelzoje van jo kepetcsinal de en is androidos vagyok de ez a 2 telefon kozul a nokia jobb
2016. nov. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aha.....nagyon jó lehet az a Nokia, ha még írni sem lehet rajta normálisan xD :D
2016. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!