Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Legjobban tetsző androidos...

Csigusz9 kérdése:

Legjobban tetsző androidos játékotok?

Figyelt kérdés
Kérlek mondjatok már nekem olyan játékot, játékokat ami jó, élvezhető játék ha kell neki internet kapcsolat akkor egy lefogyott mobilnet is elég legyen neki és lehetőleg ne kelljen várnom rá, hogy elkészüljön pl. a házam

2016. ápr. 7. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Lg g3-on ha grafikát nézzük, akkor nekem: N.O.V.A 3

Ha élményt nézem, akkor pedig: Stickman Gun2

Ezek a favoritok, de vannak mellékesek is pl:

Szókereső, Crevice Hero,Subwas Surf, ROBOTS, Asphalt 8.

2016. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Okés köszi xperia z2-m van úgy, hogy mondhattok jó grafikával rendelkező játékokat mert bírja még :)
2016. ápr. 7. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Az is egy jó telefon még :D. Az lg G3-mam előtt nekem sima xperia Z-m volt. Hát még mindig bőven benne volt a középkategóriában, de azért már kezdett szakálla nőni, és vettem helyette egy G3-at. A Sonyk is iszonyat jó kis kütyük :). Egy Z5 Prémiumra beneveznék. Tetszik nagyon a dizájnja. De nem tudom még mire váltsam le a G3-mat, bár egyenlőre még nem kell ezen gondolkodnom 2-3 évig szerintem.
2016. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaja :D
2016. ápr. 7. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Magic Rush Heroes. Ez egy hőscsapat-harcolós játék, amiben a hősöket lehet fejleszteni, legtöbben a LOL-hoz hasonlítják, de én a LOL-t nem ismerem.
2016. ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia megint. :D 1-2. válaszoló vagyok. Ha szereted a Mobát (utolsó válaszolóról jutott eszembe), akkor a Vain Glory nevezetű játékot érdemes letöltened. Fantasztikus grafika, játékélmény. :D
2016. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia! Én olyan játékokat írok neked, amihez nem szükséges internet/wifi

- Piano Tiles 2

- Mmm Fingers

- Subway Surfers

- Banana Kong

- Jetpack Joyride

- Temple Run 2

- Land Sliders

- Vector *

Ezeket akár wifi-vel, akár wifi nélkül is tudod játszani. És ingyenes, a Google Play-en. Igaz, némelyik sok helyet foglal, de nekem ezek a kedvenc játékaim.


* A Vector nevű játékhoz, első használatkor kell wifi (szerintem mobilnet is megteszi nem tudom) hogy betöltsön valamit, de miután az kész lesz, többé nem kell hozzá.

2016. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!