Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Lehetőleg 40.000 Ft körül, maximum 70.000.

Olyan telefont szeretnék, aminek szép az első/hátsó kamerája, és Samsungra gondoltam. Most szeretném az Ace2-t lecserélni.:D Valami nagyon masszívra, ami nem törik össze annyitól, hogy ránézek. A válaszokat köszönöm előre is :)



2016. ápr. 8. 07:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Csak egy apróság: Ebben az árban szerintem ne samsungban gondolkozz. Samsungék tömegesen adják ki az ilyen árban mozgó középkategóriás telefonokat, és sajnos van olyan, hogy nem egy új rendszerverziót, hanem egy egyszerű bugfixet sem kap a telefon soha.

A samsung telefon az valahol ott kezdődik, hogy "A" széria pl.: A5 (szerintem az A3 túlárazott).


Ebben az árban ami jó vétel:

-Xiaomi Redmi note2

-Huawei P8 lite


Esetleg ha 75 ezret is rá tudnál szánni akkor még tudom ajánlani a Honor 5X-et,valamint a Oneplus X-et.

2016. ápr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én inkább valamilyen windowsos Microsoft telefont vennék ilyen értékben.
2016. ápr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
50%

Ha samsungot akarsz akkor Galaxy S5!

Vagy amit még tudok ajánlani az az LG G3. Az 70-75 ért kapsz, nagyon szép képet csinál.

2016. ápr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Samsung-ot ennyiért felejtsd el.Az előző válaszokhoz még a Xiaomi Redmi 3-at meg a Meizu M2 Note-ot tenném hozzá.
2016. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Norbi658441 ***** válasza:
0%
Szerintem Samsung Galaxy A5 jó választás lenne,és ez nem fog összetörni anyiból,hogy ránézel :) ,mivel fém keretje van,ami alapból masszívabb mint egy műanyag ócska keret,és a keret amúgy is kijjebb van minimálisan a kijelzőtől,szóval ha egyenes talajra esik le,akkor a kijelző nem is érinti a talajt.
2016. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5.Látom Samsung fan vagy és észhez kéne már térni hogy csak a csúcskategóriába érdemes abban gondolkodni vagy még abban se.Amúgy a Redmi 3 fémházas és nem műanyag vacak,az a Samsungra jellemző.
2016. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
Nekem Ace 4-em van nem csalodtam benne :)
2016. ápr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem Lenovo P780 van és nagyon nagyon jó! Előtte Iphone 5 volt és hozzá képest 100× jobb! Annyi hogy az előlapi kamerája nem éppen a legjobb.
2016. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de csak samsungban gondolkodom.
2016. ápr. 12. 18:10
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Hiba, nagy hiba.
2016. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!