Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Snapchatemen nem működnek a...

ABOB kérdése:

A Snapchatemen nem működnek a filterek, pedig tudom, hogy hogyan kell előhozni. Hogyan tudjam mégis valahogy előhozni?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Trend Plus telefonom van, és arra gondoltam,hogy azért nem működik,mert nincs frissítve az androidom. De lehet,hogy nem működik a telefonomon ez a lehetőség. Ha pedig mégis a frissítéssel van a gond,nem tudna valaki linket vagy valami program nevét megadni,amivel frissíthetném? Nagyon szeretném én is használni ezeket a filtereket

2016. ápr. 8. 16:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Köszi,csak úgy tűnik,hogy a telefonomat nem tudom frissíteni 5.1-re,és azt hallottam,hogy csak akkor lehet filtereket használni. Úgy tűnik nem is fogom tudni használni :(
2016. ápr. 8. 16:26
 2/3 anonim válasza:
Nem mindegyik telefonon működik az arcfilter.Ez lehet azért, mert pl arra az adott telefonra már nem frissítették rá.
2016. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aha,lehet
2016. ápr. 15. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!