Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefont...

Szerintetek milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
két telefon között vacilálok. samsung galaxy a3 (2016) vagy sony xperia m4 aqua. kérdezgettem embereket, azt mondták a samsung elég hamar tönkremegy, de a sony-ban sok az alapértelmezett alkalmazás, ami foglalja a helyet de hasznát nem veszik. szerintetek?

2016. ápr. 8. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik sem,mind a 2 zsákutca de főleg az M4 Aqua a nagyon kevés szabad hely miatt.A3 2016 meg nagyon túl lett árazva.Akkor már inkább Huawei P8 Lite.
2016. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mind a 2 állítás a Samu-ra igaz.

Pont hogy a Samun van rengeteg alkalmazás, nemhiába lassul be az amúgy is instabil kezelőfelület(TouchWiz). (S6,S7 kivételével)


Ráadásul köztudat, hogy az A széria túlárazott a teljesítményéhez képest.

Egyértelműen M4 Aqua.

2016. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2.Teljesen egyet értek de az M4 Aqua se jobb.Mondjuk talán az Xperia UI egy fokkal jobb,csak ott a helyprobléma van amit majd csak az MM orvosol addig meg azért használni is kell.
2016. ápr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyi a keret?

Mire használod?

Milyen képeségekkel rendelkezzen?

Milyen képeket készítsen?

Milyen legyen az aksi kapacítása?

Mennyivel tudod még kitolni a keretet?

2016. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.


M4 Aqua-nál tényleg baj szokott lenni a szűkös belső tárhellyel, hiszen a 8GB-ból nagyjából 1.5GB a felhasználói terület. (User storage)

Ezen kívül egy remek készülék volna.

2016. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg M5 vagy C4 mindkettő Sony.
2016. ápr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!