Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hardveraprón kinéztem valamit...

Hardveraprón kinéztem valamit és meg akarom venni. Biztonságos az előreutalás?

Figyelt kérdés

mivel az utánvétel drágább, ezért inkább az előreutalás mellett vagyok


az eladónak nincs mínusza, csak plussza


Ti hogy vélekedtek?

előreutalás vagy utánvétel?


2016. ápr. 8. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Az utánvéttel sem vagy előbbre. Ugyanis a postás nem fogja megvárni, amíg kicsomagolod, megnézed, netán kipróbálod. Ő kéri a pénzt és elmegy... ennyi.
2016. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: telefont meg semmiképpen nem vennék kéz alól. Azon annyi a buktató, hogy nem is kell szándékosság, hogy ne működjön.
2016. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hardverapró főoldal, jobb felső sarok, fontos tudnod doboz:


Ne utalj előre! Soha!

2016. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dirtboy ***** válasza:

én mindig úgy hirdetek hogy csak a postaköltséget kérem hogy utalják el,így ha nem veszik át akkor sem bukok és a vásárló is jobban bele megy mint hogy az egészet utalja el egy idegennek.

szerintem ha azt mondod a hirdetőnek hogy a postát utalod akkor bele fog menni,és ha valami baj van akkor sem fogsz túl sokat bukni.

2016. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztonságos, ne utalj előre! Rengeteg a csaló hardveraprón is!

Szemezgess:


[link]

2016. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

de ennek is van árnyoldala...

én kifizetném, de gondolhatja ezt az eladó is, hogy miután elküldte a termékét nincs rá biztosíték hogy azt ki is fizetik

2016. ápr. 9. 00:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig leírták. Ha a postát utalod előre és nem veszed át , akkor se bukik az eladó. Ha küldi a terméket és mégse fizetik ki neki az árát, vissza viszi a posta és kész.
2016. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!