Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Váltás Galaxy S4-ről. Iphone...

Váltás Galaxy S4-ről. Iphone 5s, Lumia 950? Sziasztok! Lassan 3-om éve nyúzom az S4emet és arra gondoltam ideje lecserélni, de szeretnék valami új platformot kipróbálni.

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl nagy hardwer igényes ( steam, viber, messenger, teamviewer, shazam játékból is a nagyon kemény 2048) de azért visszalépni sem szeretnék (ezalat mondjuk egy lumia 550-t értek) Én iphone 5s-re vagy Lumia 950-re gondoltam. Nektek mi a véleményetek? Milyen alternatívát tudnátok mondani?
2016. ápr. 9. 09:34
 1/6 anonim válasza:
vedd meg az iphone-t sokkal jobb
2016. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
iPhone! Android után nem ajánlom a wp rendszert, sokkal kevesebbet tud. De amúgy én 5s helyett akkor mar inkabb az új SE-t venném ;)
2016. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Iphone 5s? Akkora visszalépés lenne az S4-hez képest, hogy úgy megbánnád, mint a fene. Ha Iphone-ban gondolkozol, akkor minimum a 6-ot válaszd, de én speciel messzire elkerülném az almát, ha bejött az android. A Lumiaval meg annyi a baj, hogy a Windows nem épp a legjobb rendszer, meg alkalmazásból is elég kevés van.
2016. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Androidrol mindenképpen váltani szeretnék. Az alkalmazás kínálat nem izgat három éve van meg az S4 és a fent leírt alkalmazásokat használom és azok mind az IOS,WP platformon meg vannak. Engem inkább a rendszer stabilitása érdekel. Tudom hogy hibátlan OS nincs. Az iphonet istenítik a "legstabilabb" rendszernek a WP-ről nem sok jót hallottam de mindenki érdemel egy esélyt :D

2016. ápr. 9. 23:40
 5/6 anonim ***** válasza:
A WP-nek pont, hogy elég jó a stabilitása, ugyanabból az okból kifolyólag, mint az iOS-nek, hogy kevés telefonon használják, ezért jobban lehet optimalizálni.
2016. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! :) Ha e kettő közül választasz, akkor Lumia. Ezt úgy mondom, hogy iPhone-om van, de ismerem a Windows phone-kat is:)) A rendszerük stabil, csak annyi, hogy sokkal kevesebb app van az áruházában. Az 5s már régebbi készülék, szerintem az iOS 10-től már be fog lassulni :/ Ha iPhone-t szeretnél, akkor inkább SE vagy 6/6s :))
2016. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!