Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja a telefonomnak hogy...

Mi baja a telefonomnak hogy ha egy erősebb töltő sem tölti fel gyorsabban?

Figyelt kérdés
Alapból 800 miliampereset kaptam hozzá a dobozban de ez gyenge volt. Ha használat közben töltöttem egyáltalán nem töltötte, vagyis csak annyira hogy ne merüljön tovább, aztán vettem hozzá egy erősebb töltőt ami 2,4 amperes. De ezzel is ugyan az a probléma, csak annyira tölti hogy ne merüljön tovább, ha meg nem használom akkor ugyan annyi idő alatt tölti fel mint amit gyárilag adtak hozzá.

2016. ápr. 10. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:

A készülékben lévő töltésvezérlő felügyeli a töltés folyamatát. Ha annak van hibája vagy az akkunak, akkor mindegy milyen töltőt használsz.

De az akku a legesélyesebb ilyenkor hogy gond lehet vele.

2016. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most jött vissza a szervízből, az volt a baja hogy használat és töltés közben forrósodott, az elmúlt de a gyári töltője csak gyenge maradt, így vettem erősebbet de ezzel sem tölti gyorsabban, talán mikor nem használom egyáltalán de akkor is kell neki több mint két óra mire feltöltődik, plusz nemtom miért de ha 15 % alá merül akkor 1-2 perc után úgy lemerül hogy teljesen kikapcsol. de ez megvan mióta megvettem.
2016. ápr. 10. 23:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Rossz minőségű, megrongálodott vagy elhasználodott kábel és/vagy csatlakozó is okozhatja a hibát.
2016. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kb egy hóndapos, mióta megvettem ilyen. Plusz nem látni semmi sèrülèst sem a telefonon sem a kábele.ln.
2016. ápr. 10. 23:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Az okostelefonok korában már csak ilyen..

2 órás (nem használós) töltés az a gyorstöltés. Ha használod a telefont, 2 óta alatt lemerül. Kombináld a kettőt, kiderül, hogy a gyorstöltés szintentartásra elég, ha folyamatosan használod közben.

Vedd le a kikelző fényerejét datanetet, GPSt kapcsold ki, csak a wifit hagyd akkor kicsit javul a helyzet

2016. ápr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baja, így van tervezve. Lehet, hogy túlmelegedést okozna a használat közbeni töltés. Nekem 3 eszközzel van tapasztalatom, de mindnél azt tapasztaltam, hogy nem, vagy csak egészen minimálisan töltődnek használatkor. Kis terheléssel, alacsony fényerőn lehet, hogy a tied is tölt valamennyit.
2016. ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"az volt a baja hogy használat és töltés közben forrósodott"


Az nem baj.

Ugye nincs egyéb kérdésed?

Köszi hogy itt voltál.

2016. ápr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!