Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont érdemes...

Milyen okostelefont érdemes venni 25. 000Ft-40. 000ft-os árkategóriában?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ebben az árkategóriában ne számítsak csúcs készülékre, de mit érdemes?

Szempontok: aksi bírja sokáig (nem játszom rajta, csak facebook, messenger, zenehallgatás, viber, sms telefonálás.)

Kamerája jó legyen (nem várok csúcsminőséget), nem vagyok selfiző.

Ne fagyjon le folyton és ne gigantikus méretű legyen.

Van 32giga memóriám de azért jó lenne egy nem 4gigányi belső memória.

Kinek melyik márkával vagy típussal volt jó tapasztalata?

Nem értek a telefonokhoz pláne az új sok sok márkához és nem akarok belenyúlni valami rosszba.

Köszi előre is.


2016. ápr. 14. 10:42
 1/6 anonim válasza:

doogee x5 ha olcsón jót akarsz (persze némi kompromisszumokkal)

5" hd

1 gb ram

8gb tárhely

4x1.3 proci

Ird be a youtube-be hogy: dooggee x5 vs samsung j5. A samsung több mint duplája, árban, de csak 1 másodpercel gyorsabb, azt sem mindenhol, inkább csak a játékokban.

2016. ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az x5 pro, abban 2gb ram van.
2016. ápr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget,ezt már nézegettem, csak nem tudtam mennyire megbízható. mobilarena.hun lestem ott is jót írtak róla. Aksi meddig bírja? Nekem az lenne a legfontosabb hogy ha nem használom a netet sokat pár napot kibírjon. Nem akarom naponta töltögetni
2016. ápr. 14. 11:07
 4/6 A kérdező kommentje:
2400 mAh es aksival jól bírja a 2 giga ramot?
2016. ápr. 14. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A ramok energia felvétele elég elenyésző a proci vagy épp a kijelzőéhez képest.
2016. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, holnap akkor utánna is nézek.
2016. ápr. 14. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!