Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont érdemes...

Milyen okostelefont érdemes vásárolni 18-25 ezer forintos árkategóriában?

Figyelt kérdés

Fő szempontok a praktikus használhatóság és a töltöttségi állapot megtartása.

Ezen a területen teljes a sötétség a fejemben, szóval bármilyen információ hasznos lehet.



2015. márc. 6. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Annyiért inkább hagyományos telefont. Sajna jót nem tudsz venni újonnan. Esetleg előfizuval.
2015. márc. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Csak Lumia 520, 530 vagy egy kínai telefon.
2015. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem kapsz használható új okostelefont, esetleg a használtak között.
2015. márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én 1 hónapja vetem 17000ft lumia 520 tescoban .
2015. márc. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hosszas keresgélés után találsz ilyen árban, csak nem édemes megvenni.

A praktikus használhatóság az igencsak személyfüggő, a töltöttségi állapot megtartása még nincs feltalálva.

2015. márc. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A neten egy rakás okostelefont találni ezen az áron (Samsung, Nokia, Huawei, Prestigo, Beex, stb. Feltételezem hogy ezek között is azért van amelyik jobb és rosszabb. Én értem, hogy akinek több van rá, az jobbakat vesz és neki ezek már nem jól használhatóak, de azért nagyobb segítség lenne, ha a kérdésre kapnék használható választ.
2015. márc. 9. 06:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha használt is megfelel akkor nézz körül a hardverapro hirdetések közt 25 ezerért találsz 1.gen motorola moto g-t

[link]

2015. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!