Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 640 HIBA, nem...

Microsoft Lumia 640 HIBA, nem indul a telefon!?

Figyelt kérdés
Reggel a telefon kiírta, hogy rendszerfrissítéshez indítsam újra a telefont, amire rá is nyomtam de később láttam, hogy ez egy hosszabb folyamat lesz ezért megakartam oldani, hogy megszakadjon a folyamat mert szükségem volt a telefonra nem sokkal ezután. Emiatt kiszedtem az akkumulátort és onnantól kezdve akárhányszor bekapcsolom egy kék alapon lévő szomorú smiley jön be. Hard resetet és próbáltam de ugyanez a helyzet. Mi lehet a probléma? Eltűntek a rendszerfájlok? Tudom nem kellett volna kiszedni az akkumulátort de most már mindegy. A telefon garanciális még, vigyem be, ott tudnak kezdeni vele valamit?

2016. ápr. 14. 20:34
 1/3 anonim válasza:
Szerintem egy szoftver frissítés kell neki, az majd helyrerakja. Vidd be a szervizbe egy olyan 3500ft, de ha garanciás akkor ugye ingyen meg kell hogy csinálják.
2016. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A frissítési folyamatot nem szabad megszakítani.

Letöltöd a gépedre a windows recovery tool programot, rádugod a telefon a gépre és az visszarakja az eredeti szoftvert. De minden adat törlődik. Kivéve ha sd kártyán volt.

2016. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Boda Gergő ***** válasza:
A második álltal javasolt at próbáld meg, nekem már bevált hasonlóban!
2016. ápr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!