Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mi történt a...

Szerintetek mi történt a telefonom kijelzőjével? (kép mellékelve)

Figyelt kérdés

kepfeltoltes.hu/160414/WP_20160410_008_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Nem ejtettem le,nem is érte víz,szóval kissé furcsának tartom,hogy egy 9 hónapos telefon kijelzője csak úgy megadja magát.


A fenti képen jól látható a csíkozódás,de az érdekes az,hogy nem mindig vehető észre,színektől is függ.A kép viszont mindig olyan,mintha a kijelző nem is lenne HD,pixelesnek tűnik,jól megfigyelve látható a vízszintes csíkozódás.


Abban az esetben viszont,hogyha több órán keresztül nincs használatban (pl éjszaka),a kezdőképernyőn megjelenített kép hibátlan,először azt hittem,hogy magától helyrejött.Azonban ahogy feloldottam a telefont,egyből újra jelentkezett a probléma. o.O Kissé furcsa,eleinte azt gondoltam,hogy szoftveres problémáról van szó,viszont a képen is látható,hogy már bekapcsoláskor is jelentkezik a csíkozódás.Csináltam gyári visszaállítást is,de nem segített a problémán.


Ezek mellett pedig gyakran megfigyelhető a kép beég.(screen burn in).Látszik az előzőleg megjelenített kép a kijelzőn,amely csak fokozatosan,másodpercek után tűnik el.


Természetesen még garanciális,ez a javítása már folyamatban is van,csupán érdekel a véleményetek,hogy mi lehet a gond,mert olyan,mintha nem is teljesen a kijelzővel lenne a gond,hanem valami mással is.Erre a fentiek alapján leírtak miatt gondolok.


Elnézést a hosszú szövegért,előre is köszönöm a válaszokat!



2016. ápr. 14. 21:10
 1/2 A kérdező kommentje:

Elnézést,nem tudom mit csináltam a linkkel.


[link]

2016. ápr. 14. 21:12
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ilyet akkor láttam mikor a tesóm a WC-be ejtette a telefonját, tudom hogy te nem vizezted, de ott is ugyanúgy csíkok, csak bizonyos színeknél látszódott elszíneződés. De tippem nincs, igazából az érintő képernyője valahogy megsérült, vagy valami károsította, ez bármi lehetett. Pl. ha szétszeded a tellód, és azt a fekete lapocskát (touch) ujjal megnyomkodod garantáltan tönkre megy, nagyon érzékeny elem. De másrészt meg oda úgy be van burkolva, hogy véletlenül nem nagyon szokott sérülni :).
2016. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!