Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja azt az Android,...

Miért írja azt az Android, hogy nincs elég tárhely?

Figyelt kérdés
Van egy androidos telefonom, most tettem bele egy 64 gigás sd kártyát, fel is ismeri de valamiért nem arra tölti le az alkalmazásokat és nem tudom úgy átállítani hogy arra töltsön automatikusan mindent. Amikor frissíteni akarok egy alkalmazást vagy újat letölteni azt írja nincs elég tárhely. Allview P6 Life telefon. Miért csinálja ezt?

2016. ápr. 15. 14:07
 1/6 anonim válasza:
Beállítások alkalmazáskezelő rá lépsz valamire és át teszed SD-re máshogy én se tudom pedig jó lenne. Nem az SD-re menti a cuccokat hanem a telora simán.
2016. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Áthelyeztem amit tudtam, csak egyesével lehet és valamelyiket nem is engedi.
2016. ápr. 15. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ilyen, hogy alapértelmezett lemezírás és ha ott kiválasztom az SD-kártyát, akkor arra tölt le mindent.

[link]


De ha nálad ilyen nincs, akkor talán át tudod helyezni utólag az SD-kártyára. Ez nálam ilyen:

[link]

2016. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, és remélem tudtam segíteni!

(Az előző voltam.)

2016. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezeken túl vagyok! Valami más beállítás kéne nekem.
2016. ápr. 15. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos az Android operacios rendszerben hiaba rakod at a programokat az SD kartyara mert ugyis egy reszet a telo belso memoriajaba menti. Ez az Android, nincs mast mit tenni mint egy jo nagy belso tarhelyes telot venni.


Ez csak az egyike a problemaknak amit a boltban nem mondanak el a kedves vevonek. Ott csak azt szajkozzak hogy "haaa lehet tenni bele kartyat!"

2016. ápr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!