Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Te melyiket válaztanád? LG...

Te melyiket válaztanád? LG G5, HTC 10, Samsung Galaxy S7 vagy Sony xperia X performance.

Figyelt kérdés
Fontos, hogy a legjobb képeket készítse és megbízható legyen.

#LG G5 #Sony xperia X performance
2016. ápr. 16. 09:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
LG G5.
2016. ápr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a SGS7 Edget, ha az is játszik. A G5 sztem randa lett, és az összeszerelése nem éppen a legjobb minőségű. Az X Performance enyhén túlárazott. Szvsz a HTC 10et választanám, de annak a kamerája nem üti meg az s7 (edge) szintjét.
2016. ápr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb képeket az S7 készíti ezek közül, én (ugyan nem - csak - emiatt) is tervezem már a mostani S5-öm cseréjét. Valahogy az S6 nem nyerte el a tetszésemet a tudását illetően (nagyon zavart a microSD bővíthetőség hiánya, meg hogy nem vízálló), aztán most az S7-ben már végre olyan dolgok vannak, amik nekem fontosak készülékváltásnál.
2016. ápr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Én az s7-et választanám, pont a kamera miatt. Bámulatos, hogy hol tart már a technika.

Meg teljesen megbízható, ahogy az elődjei is.

Hozzá nem értők és az alma fanok szokták ócsárolni a prémium samsung telókat.

2016. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
31%
Valójában, kb az s6ig a samsung tényleg egy szinte válalhatatlan telefon volt (mmint h ha az árcédulájához mérjük), főleg a ram management miatt. De ezt az 6.0val (kb) orvosolták. ;)
2016. ápr. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Tökéletesen orvosolták :)
2016. ápr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért tökéletesnek nem neveznék 1 androidos készüléket sem, mikor az alma a 4-6 giga ramos készülékeknek multitaskban odaver 2 gigával (nem vok almafan, most is az lg g flex 2mről írok). Szóval közelsem tökéletes, de az igaz h sokat javult. Namer a HTC rendszere (hamár itt tartunk) szvsz a legjobb ezek közül. Mmint a 10rol még nem sokat tudok, de pl az m9 az androidosok körében egy elég stabil rendszert tudhat magáénak, és most az uj sense ui még jobb lett.
2016. ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nameg*
2016. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

ios és android teljesen különböző rendszer.. szóval kedves utolsó, butaságokat ne írj.


Tökéletes telefon amúgy se létezik.

2016. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Már mi lenne ott butaság. Tényleg nem akarok veszekedni, inkább tanulni, hogy legközelebb ne írjak butaságot. ;)
2016. ápr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!