Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Te melyiket válaztanád? LG...

Te melyiket válaztanád? LG G5, HTC 10, Samsung Galaxy S7 vagy Sony xperia X performance.

Figyelt kérdés
Fontos, hogy a legjobb képeket készítse és megbízható legyen.

#LG G5 #Sony xperia X performance
2016. ápr. 16. 09:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ez volt a butaság:


"mikor az alma a 4-6 giga ramos készülékeknek multitaskban odaver 2 gigával"



Nem ver az oda semmivel, ha kategoriában megfelelő iphone-t és androidos eszközt hasonlitasz össze.

Pl egy nexus 6p és egy iphone 6s között iphone-nak semmivel sem jobb a multitaskingja.

2016. ápr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát én ezt elég nagy külömbségnek nevezném, főleg úgy, h a nexusnak több RAMja van.
2016. ápr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Itt a link:

[link]

2016. ápr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Amit küldtél az sima sebesség.

Attol még a multitaskingok kozott nincs kulonbseg.

Mind jol elohozza a korabban nyitott alkalmazasokat.


Ha gyorsaságot akarsz nézz galaxy s7 edge vs iphone 6s plus tesztett. S7 gyorsabb lesz.

2016. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

1 rész

Én itt a sebességről beszéltem

Másrész

Minek nézzek su edget, mikor geberációban ez passzol hozzá. De ha nagyon akarod:

[link]

Debban tetszik, nem ramkezelésről, hanam sebességről beszélek. Ja és nézd meg, az s7edge mennyi appot ujranyitott.

2016. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Azt a videót láttam már, és munkatársammal megcsináltuk azzal az apró kulombseggel h s7 edge az a snapdragonos verzio volt.

S7 volt a gyorsabb.

Nem tudom miert de azzal nem szivatott senkit a ramkezeles...

2016. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
28%

iPhone SE


nem vicc, nem troll, annak van a legjobb kameraja

2016. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én ezek közül a HTC-et mert software-es fronton a Sense verhetetlen,a kamera is jóra sikerült szóval a HTC idén kitett magáért.(nem vagyok HTC fan de ez most valahogy meggyőzött)
2016. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Igen igen #17 az SE nagyon odavag az elolapi kameraval:)

Honnan tudod hogy a kerdezonek nem arra lesz szugsege?

2016. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
48%
Egyértelműen s7, ha lehet s7 edge aztán lg g5, de sony ixpria z5 jobb az lg g5 nél úgy hogy Samsung Iphone Nokia Sony közül vállassz. Az lgből esetleg g3 g4 g5 de a g3 meg már a g4 se annyira nem csúcs kategóriás. többi féle huawei lenovo acatel blackbery meg ehez hasonló kínait ilyen màrkákat ne. Xiaomit one plust vernee apollot keg ilyeneket végkép ne.
2017. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!