Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy régi autórádióm meg...

Van egy régi autórádióm meg egy iphone 4s em, amin nem jó se a bluethoot se a wifi, ez baj?

Figyelt kérdés

Találtam egy ilyen átjátszót ebayen van egy csomó, ami azt írja, hogy se bluethoot nem kell hozzá, se aux bemenet (ami nincs a rádiómon). Itt egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=a6KYR_69JGs

És itt van amit venni szeretnék: [link]


Szerintetek működne a zenelejátszás?



2016. ápr. 17. 17:20
 1/6 tothp ***** válasza:

Ez gyakorlatilag egy kis hatótávolságú rádióadó.

Ha nem akarsz készüléket cserélni, de annak a rádió része jól működik, a legegyszerűbb megoldás.

A rádiót ráhangolod, mint bármilyen másik rádióállomásra, és kész. Hangzásra szerintem nem 100% , de használható. Nekem Szivargyújtóba dugható volt. elvoltam vele.

2016. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hallatszik nagyon a különbség hogy nem 100% os a hangzás? vagy ez miben nyilvánul meg? a hang erősségében?
2016. ápr. 17. 17:40
 3/6 tothp ***** válasza:
szerintem gyengébb a hangerő, mint ha direktbe hallgatnád. És ha sikerül olyan frekvenciát behangolnod, ami közel van egy egy kereskedelmi adóhoz, az bezavarhat.
2016. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ezen az átjátszón amit a telefonba dugok, én választom ki a tetszőleges frekvenciát ugye?
2016. ápr. 17. 17:55
 5/6 tothp ***** válasza:
igen, állítható.
2016. ápr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2016. ápr. 17. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!