Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb mobiltelefon...

Melyik a legjobb mobiltelefon márka?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 12:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ilyen nincsen.

de vannak típusok amik jók és rosszabbak.

pl volt egy samsung telefonom, ami nagyon drága volt és 5 évig használtam, pedig egyszer benne felejtettem a mosás között és full programon mostam ki és semmi baja nem lett a kiszáradás után. 5 év után nagyon kopott volt azért cseréltem le. aztán a barátnömnek volt egy samsungja más típus ö havonta vitte szervizbe mert mindig rossz volt.


most nokiám van ezt is már 2 éve használom és semmi baja, pedig a földet igen sürün éri nagy sebeséggel.


én mindig külsö alapján választom a telefonom, mindig igen nöies telefon legyen. az ára nem érdekel, mert 5 évente megengethetek egy drága telefont. nekem eddig ez bejött.

2008. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az tény és való, hogy a nokia az egyik legstrapabíróbb telefon. Nekem most LG-m van, és erről ez már korántsem mondható el. Nagyon szép, de csomó probléma van vele.
2008. szept. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nokia és Sony Ericsson. De persze minden típusban ki lehet fogni olyat, amivel nincs szerencséd. Az LG-t, Sagemet sokat kell szervízelni, a motorolát is, főleg az alsókategóriás telefonjait. De persze a nokiának is voltak/vannak olyan típusai amik elég rossz konstrukciók voltak.
2008. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Sony Erissconom van (másfél éve), mostis, és elötte is egy SE készülékem volt úgy 4évig. Azért cseréltem le mert egyszer annyira leejtettem, hogy kontakthibás lett a kijelzője és a fele csíkos volt. De sokszor leejtettem már :D Még használtam úgy fél évig, de igazéból ezen kívül semmi baja nem volt és szerintem javítható lett volna, de mindegy volt, hisz akkormár annyi pénzért amikor azt vettem csúcsmobilokat lehetett venni :D Szóval vettem egy másik SE-t, ami eddig tökéletesen működik.

Pedig elég sokan szídják az SE-t. Pedig szerintem szépek is és a Nokia is koppintottam a szappantartó külsőt, azokkal a gombokkal + joystick.

Régebben volt több Nokiám is, de ezek még nem a színes korszakból és nagyon hamar merültek az aksijai, de különben szerettem őket. Csakhát tudásban egy SE fele annyi mint egy Nokia, mert az Nokia...

2008. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
86%
a NOKIA mindenképpen a legjobb mobilmárka, de már a samsung is kezd feltörni.
2008. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
75%
Apple iPhone !
2008. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

szrintem SE.


egy időben nokia párti voltam, de a 3310-estől kezdve a Nokia teljesen elszállt magától. Végülis mindegy melyik irányból nézzük, de vagy az azonos árkategóriában nem tud semmit, vagy az azonos tudású ménkű drága.


Arrol ne is beszéljünk, hogy ezekkel a különböző dizájnos modellekkel meg egyszerűen nem tudok mit kezdeni...

2008. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%
Csakis Nokia. Két évig volt egy SE.-om és örültem hogy végre megszabadultam tőle. Valahol olvastam hogy a Nokia lett a legjobb európai márka.
2008. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
76%
Nekem a Nokia és a Motorola vált be. Mindkettő ütés - és vízálló volt, mint az később kiderült :)
2008. szept. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
75%
Apple iPhone!!! Szuper!!!
2008. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!