Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb mobiltelefon...

Melyik a legjobb mobiltelefon márka?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 12:08
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
100%
Ha nem vagy szegény, mindenképpen Samsung Omniát vegyél mert ez a legjobb készülék a világon. A legjobb ár/érték arány!!! Üdv.: Egy büszke tulaj. :)
2008. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
Szerintem nem a márka hannem a megbízhatóság a fontos. Ezért vettem olyan telefont ami nem joystikes. Nekem Sony Ericsson V640i-m van és megfelel és még tud is!
2009. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Sony Ericsson
2010. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:

nekem samsung 3310-esem van,tegnap vettem,nekem tetszik.megtalálok benne mindent ami kell,kinézetre is passzol,jó a hang benne,és jól hallanak engem is.:)

nekem nem kizárólag a kinézete miatt kell egy telefon,hanem h mit tud.ebben bennevannak a legfontosabb dolgok,tehát minden benne van ami szükséges :)

persze,először kinézet után választottam ki,aztán mikor láttam h milyen jó,megvettük :)

nem olcsó,de nem is a legdrágább készülék.nekem nagyon bejön :)

2010. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

Sony Ericcson


Bár teljesen mindegy hogy milyen mobilod van.


a) Ha az a bajod hogy hamar törik, jobban vigyázz rá.

b) Ha az a bajod hogy többször kell szervízbe vinni, vegyél valamilyen jobb mobilt.

c) Ha az a bajod hogy túl béna a mobilod, hát gyűjts pénzt egy másikra!


Mindenkinek más mobil tetszik. Nekem a SE jött be. Igaz időnként rosszalkodik, de kikapcsolom, majd vissza és minden oké vele! Mindegyik mobil valami másban jobb. De ha nagyon bírsz a mobilododn játszani akkor a SE-t ajánlom, főként a W880i-t. Nekem olyan van és 1-2 éve használom. Az osztályban már van egy-két kölyök akinek érintőképernyős a mobilja, de az szerintem egy nagy sz*r. Egyszer leejted azt puff neki. És min. 70.000 költöttél rá. Hát grat. Azt mondják hogy nekem van a legjobb mobilom, és hogy mindenki ilyet akar. Hát persze. Ezen minden indul aminek indulnia kell. Elégedett vagyok vele. Én ezt ajánlom. Nem is olyan drága.

- 2.0 megapixel

- 1 GB memó.

- WALKMAN tökéletes hangzás (bár egy picit halkabb)

- STB.


TIPP: A sony ericcson oldalon ki tudod próbálni a mobilokat.

2010. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Nekem eddig a Nokia vált be, de most keresgetek Samsund vagy SE telefonokat, mivel beleesett a vízbe a Nokia telefonom, és mikor kivettem a vízből és levettem a hátlapját valami bregegő hangot adott elő.....XD
2010. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Közel 10 év alatt rengeteg telefonom volt, de többnyire NOKIA.Én mindig előnyben részesítettem a symbian OS rendszerűeket, a bővíthetőség miatt.Hardveresen egyik Nokiával sem volt gond.Legtöbb gondom talán a 3650-esekkel volt.

Ha tízes skálán értékelem az eddigi telefonjaim,mellé írva a hibáit:

Alcatel 301 (gyenge akku szar készülék) (2)

Ericcson T10 (gyenge akku,0 tudás)(3)

Siemens A35 (akku kezelési hiba)(3)

Siemens M35 (akku kezelési hiba)(3)

Siemens C45 (Érintkezési gondok)(5)

Siemens MC60(semmit se érő kamera)(5)

Sony-Ericson T68 (gyorsan hibásodó joy gomb)(6)

Sony-Ericson T210 (gyenge minőség)(4)

Sony-Ericson K700 (gyorsan hibásodó joy gomb)(8)

Nokia 5510 (Megelőzte a korát!MP3,chatboard,pendrive+3330)(10)

LG 7100 (kopik nagyon, szar felbontású kamera) (3)

Nokia 3650 (állandó software hiba)(5)

Nokia 7610 (állandó billentyű érintkezési hiba)(8)

Nokia NGage QD (ellopták belőle mp3 lejátszást+rádiót )(9)

Nokia NGage (Nagyon PRO,semmi gondom nem volt vele)(10)

Nokia 6600 (elég jó)(9)

Nokia 6280 (kicsit alap)(6)

Nokia 6120C (Teljesen profi teló)(10)

Nokia N82 (Kicsik a gombjai,hangszórója kissé halk,NEM CSAK TELEFON!!!EDDIGI LEGJOBB TELEFONOM,WIFI,GPS,5MP KAMERA, Stereo hang)(10++)


Összefoglalva, az Alkatel,Siemensek és Ericsonok akkor hagytak cserbe mindig amikor szükség volt rá.Sony-Ericsonok nem rosszak,csak a joy-osat ne vegyen senki aki játszik is a telón, mert akkor fél év múlva szerviz.LG meg egy nagy 0.Volt még alap dual simes kínai telefon is nálam,na hát az is egy vacak...

2010. szept. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Szerintem a nokia.Tapasztalatból mondom.Nekem 2700-asom van és nagyon jó.
2011. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!