Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonról (elsősorban...

Okostelefonról (elsősorban Android-os telefon érdekelne) milyen módon törölhetőek véglegesen a személyes adatok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy valaki eladja a telefonját, de nem szeretné, hogy személyes adatai kikerüljenek.

Általánosságban beszélnek róla időnként, hogy a manuális törlés sem jó, a gyári beállítások visszaállítása is csak egy picivel jobb mint a törlés de igazából védelmet ez sem jelent.

Komplett alkalmazás van arra, amely felülírja a memóriát, vagy valamilyen módon megnehezíti a törölt adatok visszaállítását?

Olyan megoldás érdekelne, amely telefon és tablet esetén is működik.



2016. ápr. 21. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt honnét veszed, hogy a teljes gyári állapotra visszaállás nem jó? Azzal minden törlődik a telefonról.

Egyáltalán mitől parázol?

2016. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Olyan bolt tulajdonosa nyilatkozott műsorban, akik ilyen telefonokat vesznek át és mindegyiken alkalmazzák ezeket a megoldásokat, bővebben nem beszélt róla, csak hogy törlés és gyári visszaállítás nem jó, ezen kívül csak azt mondta: hogy "akit bővebben érdekel, forduljanak hozzájuk".

Nem para, csak foglalkoztat, nagyon érdekel mindenféle a biztonsággal kapcsolatban.

Nem para, csak érdekel.

2016. ápr. 21. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:
rom újraflasheléssel pl
2016. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ingyenes Android alkalmazás van erre ha igen, mondtok pár nevet?
2016. ápr. 21. 21:04
 5/6 anonim válasza:
Erre nincs app de nem tudom miért nem jó a gyári adatok törlése simán. A telefon gyorsabb lesz és minden törlődik.
2016. ápr. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mennyire régi az a telefon, én már megjártam egy gyári visszaállítással, utána szinte semmit nem tudtam visszatelepíteni, mert nem volt elég hely!
2016. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!