Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi mi4c vagy mi5 vagy...

Xiaomi mi4c vagy mi5 vagy samsung galaxy s6?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Új telefon vásárlásán gondolkozom. iPhone 6 ról váltanék. (Rádöbbentem, hogy az androidhoz húz a szívem.) Szóval. Ugye hardver ügyileg az mi5 lenne a legjobb választás, viszont még nem túl stabil a rendszer, és angol fórumokon sokan panaszkodnak a kamerájára, ami nálam azért egy elég fontos szempont, valamint ugye még global rom sincs hozzá hivatalos, miuihu meg még nem ma fog hozzá kijönni.

A mi4c tetszik nagyon igazából, viszont félek attól, hogy iPhone 6 után lassúnak hatna a telefon.

Az elöbbi miatt van bent alternatívaként az s6, viszont drágának tartom.

Fontos szepmont:

-Fotózás

-Ne akadjon

-Kb 1,5-2 évre venném

-1 napot azért bírjon akksival. (nem egyfolytában nyomkodom, de azért használom bőven)

-Sebesség terén iPhoneból nem adnék lejjebb semmiképpen

-5"-5,5"

-Fast charging



2016. ápr. 24. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A MI5 valóban nem ma lesz jó vétel.Szerintem Mi4C de megnézheted a Xiaomi Redmi Note 3-at is.Nem lesz visszalépés sebességben.
2016. ápr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm. Keresgéltem már itt is ebben a témában, és láttalak több helyen, a xiaomi pártján állva. :D

Milyen készüléked van? Egyébként az lte használat nem macerás vele? (hogy nem tudja a 800Hzs sávot kezelni)

2016. ápr. 24. 11:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy az s6 lenne a legjobb választás. Rengeteg helyen írják, hogy a xiaomi most elég problémás legalábbis az mi5.



A xiaomi mi4c meg ügye snapi 808 ban amitől az exynos 7420 jóval erősebb. Bár szerintem elég. És képekben is nagyon szépeket lő az s6. Meg a rendszer is már sokkal jobb mint anno volt.

2016. ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen,én mostanában a Xiaomi pártján állok.Én is telefont fogok majd venni ezért elég sok tesztet elolvastam,személyes tapasztalatokat kértem ki akitől csak tudtam.Ezelőtt inkább a Moto pártján álltam de egyre rosszabb telefonokat dobtak a piacra míg a Xiaomi mindig igyekszik nagyot dobni,a B20 nekem nem lenne probléma mert Wifi-ről netezek inkább.Jelenleg egy Sony Xperia M C1905 van,ezt fogom cserélni majd egy Xiaomi-ra.
2016. ápr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából használtam egy s5 öt. Borzalmas volt. Talán egy hónapot volt nálam a telefon. Nagyon nem tetszett. Akadt, meg minden. Viszont ugye azért az nem volt egy túl jó konstrukció, míg az s6 már 100szor jobb lett.

De egy kicsit még minidg idegenkedek a samsungtól. Meg azért xiaominak kedvezőbb az ára is.

2016. ápr. 24. 11:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát de a kedvezőbb ár még nem minden. Persze igazad van egyébként itt pihen az s5 mellettem és nem rég elő vettem mondom romozgatok kicsit unalom űzésnek. Aztán vissza raktm az eredetit és meglepő de egész jó, szokatm filmezni rajta játszani mundjuk csak itthon használom de nem is rossz emlékszem milyen volt ahoz képest már 100 szor jobb lett és olvastam, hogy kap mad 6.0.1 et majd kíváncsi leszek.


Egyébként mindegy mire váltasz mert sony,lg,huawei,xiaomi,nexusok már nagyon jók. Mikor telót váltotam akkor még az s5 nek hát voltak gondjai mindom veszek sonyt aztán lg t akartam utána meg a p8 at de mire oda kerültem s6 lett belőle.


Csak iphontól szabadulj nekem a ipadom már annyira fel idegesít néha, hogy meg tudnám enni.. :)

2016. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazából még 4s volt az első iphoneom, több mint két évig megvolt. aztán kirpóbáltam droidokat,de rá kellett jönnöm,hogy egyáltalán nem olyan stabil, mint az iOS, tehát visszatértem iPhone-ra. Viszont a családban mindenki droidos rajtam kívül, és látom, hogy mennyire stabil is lett a rendszer.

Eddig azért voltam iOS párti, mert stabilabb volt, és megérte megkötni ezért olyan kompromisszumokat, hogy a készülék nem testreszabható, stb.

Viszont ez a szakadék stabilság terén már nincs meg a két OS közt, ezért lesz droid.

2016. ápr. 24. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!