Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 640 telefonom...

Microsoft Lumia 640 telefonom van, érdemese frissíteni a windows 8.1-t windows 10-re? Lassan lesz-e és az alkalmazások jobbak lesznek-e? Hasonló dolgok érdekelnének.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne frissítsd, nem éri meg nekem is frissítve volt, (de visszaálltam androidra) és nagyon megbántam hogy frissítettem windows 10re
2016. ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Androidra állítottad vissza ? vagy mi :)) ?
2016. ápr. 26. 17:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg frissíteni, semmi előnyt nem ad. Egyáltalán nem jobbak rá az alkalmazások, csak a rengeteg hiba van benne. Mondjuk nekem is az van fent, lusta vagyok recoveryvel visszarakni a 8.1-et.
2016. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem androidra állítottam vissza, hanem vettem egy új telót
2016. máj. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Megéri!!!! Sokkal gyorsabb lesz a telefon és a programok is. Sokkal több app van. Ma jött ki az új messenger de a facebook is új. Meg az instagramm is zseniális. Arra figyelj ha frissíted akkor miután frissűlt a gépházban keres frissítéseket a telefonhoz mert az alap win10 zabálja az akksit. Most nekem 420 bild van azzal nagyon szépen viselkedik 2 napig birja állandó használat mellett.
2016. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az elsőnek meg annyit üzenek hogy huzdle az androidos telefonodat a wc-n. Én 3 évig használtam androidot szerintem wp 10000000 szer jobb.
2016. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs bajom a wp-nal csak a win 10-zel volt
2016. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 duopack válasza:

Sziasztok nem ide vág de majdnem .. Segítsetek ha tudtok :)

Vettem egy Microsoft Lumia 640 XL készüléket. A Windows 10 -re való frissítés után a zenelejátszó program a képernyő zárolása után nem lépteti a lejátszást egyik zenéről a másikra. Nem zárolt képernyő mellett működik. De attól fél nap alatt merül le a telefon. Nem szeretem a Grove lejátszót, szeretnék egy másikat használni de a zenéimen alapértelmezett a Grove . hogy tudom törölni vagy átállítani hogy ne az legyen az alapértelmezett? köszi :D

2017. ápr. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!