Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jailbreak vagy ne? Iphone...

Jailbreak vagy ne? Iphone felhasznalok segitseget kernem.

Figyelt kérdés
Hallottam errol a Jailbreakrol hideget meleget.Ti mit gondoltok? Van hasonlo modszer amivel leht egy picit csalni a jatekokban stb? Persze csak olyan jatekot hackelnek,amivel nem teszek al senkinek.(offline game)

2016. ápr. 26. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Minek jailbreakelnél? Szükséged van valamire, amit csak így tudsz elérni? Vagy úgy a vakvilágba, gondolkodás nélkül akarod csinálni?

Tudtad, hogy tuti garanciavesztés és nagyonkönnyü hibás jailbreak közben tropára vágni az egész telefon? Szóval ha arra kel, hogy néhány offline játékban 2 hét helyett 2 óra alatt legyen max-os városkád, akkor nagyon nem éri meg...

2016. ápr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkabb ne, ha jot akarsz magadnak.
2016. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne is hallgass ezekre...


"Tudtad, hogy tuti garanciavesztés és nagyonkönnyü hibás jailbreak közben tropára vágni az egész telefon?"

Tudtad, hogy akár mit csinálsz itunessel lazán vissza teheted a gyári szoftvert? Még ha a telefon nem érzékel semmit?


Tudtad hogy nem okoz emiatt garancia vesztést?

-------------

Én sajnos beszoptam és most jelenleg nem tudom jailbreakelni... Míg jailbreakem volt szerettem mert akármit megváltoztathattam, most meg semmi...


Játékokhoz is vannak csalások (bár míg nekem volt nem mindhez csak párhoz)


Én azt mondom ha megteheted csináld... szifonon fent van


Gondolom a többiek azért félnek tőle mert annnnnno 3,3g,4 nél még fent állt a veszély hogy kampecol, most már biztonságos

2016. ápr. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3GS-t jailbreakeltem utoljára ez igaz.
2016. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!